AMWAY Satarak Para Kazanmak

Selcan Güleryüz Hürriyet gazetesinde popüler olarak yerini almakla birlikte aslında oldukça sakin bir hayatı olan bir ev hanımıdır. Ancak hayatını network marketing sistemine endeksleyerek ciddi paralar kazanmış ve bunu başarıya taşımış bir örnektir. AMWAY firması satış odaklı bir firma olmasının yanı sıra aynı zamanda kendisine satış ortakları ve satış temsilcileri de edinerek satışlarını daha da hızlandırmakta ve gitgide büyüyen ve gelişen de bir firmadır. Başarılı olan satış arkadaşlarına takım liderlerine organizatör liderlere çeşitli maddi olarak olanaklar sağlayan ve sınıflandıran kendi arasında bir sınıflandırma rütbesi de bulunmaktadır. Platin, elmas gibi çeşitli rütbeleri de içinde barındırmakla birlikte AMWAY satışında marketing olarak oldukça ciddi paralar kazanmak mümkündür.

Selcan Güleryüz kimdir? Tamamen düzgün bir ev hayatı olan iki kızı bulunan 32 yaşında bir bayandır. Yıllar öncesinde çalışmayı çok arzu etmiş ancak eşi tarafından onaylanmadığı için çalışamamış ve içinde uhde kalmış bir bayandır. Ancak kendisi network marketing sistemi ile kendine bir çalışma prensibi edinmiş ve evinden çok çalışarak büyük bir alman firması olan LR firmasında yaptığı ciddi satışlar ile kar ortağı olmuş ve organizatör lideri olmaya hak edinmiştir.

Selcan Güleryüz hayatı aslında en çok duyulan konular arasında yerini almaktadır. Tamamen bir başarı öyküsü olan bu durum kadınların gücünü tamamen göstermekte ve kadın dayanışması ile nasıl ön plana çıkmayı ve başarmayı hedeflemektedir. Selcan Güleryüz en çok söylediği sözler arasında her kadın başarmayı hak eder ancak başarabilmek için bu işi gerçekten çok istemek gerekir demektedir. LR başkanı olmasının hayat hikayesini kendisine oluşturduğu web sitesinde de yeterli düzeyde anlatan ve merak edilenleri cevaplayan lider bir kadın aslında. Sizde hayatınızda bir dönüm noktası oluşturabilir ve gücünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Başarmak çok istemekten geçmektedir. Çok isterseniz başaramayacağınız ve yapamayacağınız şey yoktur. Bunun için ilgi alanlarınızı ve yapabileceklerinizi bilmeniz yeterli olacak ve sonrası kendiliğinden gelecektir. Daha sonrasında yaşadığınız mutluluk ve haz aslında görülmeye değer olacaktır. AMWAY üyesi olarak hemen kazanmaya başlayabilir ve sizde iyi bir satış ile iyi gelirler elde ederek kendinize alt üyeler oluşturarak ekibinizi büyütebilir ve kendi ekibinizi kendiniz yaratabilirsiniz.

Yorum Yapın