Evde Ahşap Boyama Yaparak Para Kazanın

Bit pazarındaki ahşap boyalı mobilyaları, ahşap antika merkezleri, Craigslist, Ebay ve Facebook’ta satabilirsiniz.

Nasıl Yapılır ?

Bir parça ahşap mobilya satmadan önce, bir tane satın almanız gerekir. Ancak satın alacağınız fiyatlar ve satılacak fiyatlar, yaşadığınız yere bağlı olarak değişebilir.

Ülkenin her kesimi farklıdır, bu nedenle alım satıma başlamadan önce kendi yerel pazarınızı tanımak için zaman ayırmanız iyi bir fikirdir.

  • Satın almak için kaliteli eski ahşap mobilyaların temini ne kadar derin?
  • Ve daha da önemlisi, çevrenizdeki insanlar ahşap boyalı parçalar için ne kadar para ödemeye hazır?

Yerel talebiniz ve talebiniz, bir parça için yeniden ne yapmanız gerektiğini belirlemek için gereklidir.

Ne Kadar Kazanılır ?

Amacım, nihai parçalarımı bana maliyetlerinin 2-3 katı fiyatlandırmak.

Beş yıldır bölgenize girdikten sonra, bir karyolayıcı, çekmece ve yemek seti satabileceğimi biliyorum.

Bu parçalardan herhangi birinde harcayacağım azami bir fiyat var. Bir çekmece dolabında 75 liraya, bir giysi için 100 liradam fazla bir yemek seti için 125 liradan fazla para ödemeyeceğim.

Burada, banliyö şehirlerindeki eski ahşap mobilyalarımızda oldukça ince olduğumuzdan, maksimum fiyatlarımızı ödeyebileceğinizden daha yüksek olabilir.

Nasıl Başvururum / Kazanırım ?

Kalite gerçekten önemlidir. Yeniden satıp bir servet kazanmasını umut ederek, birazcık plastik mobilyalar almak istemezsiniz. Bir mobilya parçasını yeniden satmak isterseniz gerçekten aradığınız şey, masif ahşap parçalar veya zaman testinde duran herhangi bir şeydir. Kaliteli ürünler de yapın.Daha kaliteli fırça, boya ve astar satın almak, yeniden kaplama işlemini keyifli hale getirecek ve sinir bozucu olmayacak. Satış günlerinde tasarruf mağazalarına gitmeye çalışın, çöp yığınlarındaki yol kenarına bakın veya zaten sahip olduğunuz bir şeyi değiştirin. Ne yaparsanız yapın, süreci küçümseyin. Ayrıca satacağınız yerde  Mobilya ölçümlerini reklama koyun ve sorularınıza hızlı bir şekilde cevap verin. Eğer gerçekten hızlı bir şekilde satmak istiyorsanız, teslim etmeyi teklif edin. Fiyatta esnek olduğunuzu söyleyin.Gerçekten, ne kadar çok müşteri hizmeti sunarsanız o kadar çok satış yapacaksınız ve çok popüler olacaksınız.

Yorum Yapın