Evde Kına Paketleyerek Para Kazanma İşi

Bu konumuzda sizlere evde ek iş imkanları arasında son dönemlerin en çok rağbet gören işlerinden biri olan evde kına paketleyerek para kazanma işi üzerine bilgiler sunacağız. İnsanlar mevcut işlerinden kazandıkları parayla yetinememektedir. Doların son dönemlerde yükselmesi ve altının da buna ayak uydurarak uçuşa geçmesi birçok dengeyi bozmakta. Buna dayalı olarak insanlar daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olmak için mevcut işlerinin dışında evde ek iş yaparak para kazanma olanaklarını araştırmaktadır. İşinden geri kalan zamanını evde geçiren bireyler daha fazla para kazanmak için internet üzerinden araştırdıkları evde ek iş fırsatlarını değerlendirerek ek gelir elde etmeye çalışmakta. Bu hususta sadece iş sahibi olanlar değil, aynı zamanda işsizlerinde ek iş fikirleri üzerine rağbet gösterdiği görülmekte.

Evde ek iş yapmak daha çok kadınların faal olduğu bir sektör zincirini oluşturuyor. Evinde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kadınlar kına paketleme işi ve daha birçok farklı evde ek iş imkanları doğrultusunda ek gelir elde ediyor. Son yıllarda piyasada ek iş veren firmaların çoğalması onlarca farklı iş imkanının da ortaya çıkmasını sağladı. Bunlardan biri olan ve oldukça kolay bir işleyiş gerektiren kına paketleme işiyle sizlerde evinizde boş vakitlerinizi değerlendirerek ek gelir elde edebilirsiniz.

EVDE KINA PAKETLEYEREK NE KADAR KAZANABİLİRİM?

Evde kına paketleme işi sayesinde asgari ücrete yakın ve hatta daha fazla bu iş üzerine mesai harcarsanız asgari ücretin üstünde bir gelir elde edebilirsiniz. Aylık bazda 1000 ila 2000 TL arasında gelir kazandıran kına paketleme işi sayesinde eşinizin ev masraflarında kendisine yardımcı olabilir. Aynı zamanda kendi temel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir gelire sahip olabilirsiniz. Birçok anne çocuğunun okul masraflarını dahi bu ek işler sayesinde kazanmakta. Çocuklarına daha iyi bir gelecek hazırlayan annelerinde hedefinde yer alan evde ek iş yaparak para kazanma sanatı, günümüz annelerinin favori uğraşları içerisinde yer alıyor.

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Sizlerde evde kına paketleme işi yapmak istiyorum diyorsanız, öncelikli olarak bu işin nasıl olduğunu az çok bilmeniz lazım. Öte yandan bu duruma gerek bile duymayabilirsiniz. Nedeni ise firmalar kitapçıklar oluşturarak nasıl bir iş düzeneği içerisinde olmanıza dair yönergeleri sizlere sunuyor. Gelelim şimdi bu firmaları bulmaya. Firmalar kendi web siteleri üzerinden veya şuanda da olduğu gibi konumuz kapsamında yer alan yorum kısmındaki bölümde evde ek iş yapmak isteyenlerin yorumlarından kendilerine ulaşarak anlaşma sağlamaktadırlar. Sizlerde adınızı, soyadınızı, yaşadığınız şehri, günde kaç saat iş yapabildiğinize dair bilgi ve son olarak size ulaşabilecekleri iletişim bilgilerinizi(GSM numaranızı bırakmayın, bunun yerine e-posta adresinizi bırakabilirsiniz) yorum kısmına bırakarak bunu sağlayabilirsiniz. Firmalar ile anlaşmaya vardıktan sonra, firma yetkilileri tarafından size getirilen sipariş malzemelerini eksiksiz yerine getirerek ücretinizi alabilirsiniz. Dilerseniz tekrar sipariş alarak bu işi sürekli bir hale getirip kendiniz için bir gelir kapısı aralayabilirsiniz.

 

40 Comments

 1. Şenay ulaş talas
 2. Serpil ülger
 3. Hasan benli
 4. Hasan benli
 5. Hülya
 6. pnr k
 7. sinem hasret cesur
 8. Ayfer
 9. Yavuz
 10. Melisa
 11. Esma
 12. Sedef Atan
 13. gizem yıldız
 14. Erdinç
 15. Abdullah
 16. Meltem
 17. Behiye
 18. Samire
 19. Seda
 20. Burak KALE
 21. ozgul
 22. Dilan
 23. Merve
 24. Нельсон Мак
 25. Erhan
 26. Naz
 27. Esra Tekinyıldız
 28. Bircan
 29. Fatma
 30. Fatma
 31. Deniz
 32. Ayşe
 33. Yusuf
 34. Şerife izgin
 35. Aysun Aysun
 36. Kader
 37. Şerife
 38. Hülya
 39. büşra

Yorum Yapın