Evde Tarçın Paketleme İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor

Vazgeçemediğimiz lezzetler arasında yer alan tarçın bu sefer karşımıza bir gelir kapısı olarak çıkıyor. Bir çok alanda inanılmaz faydaları olan tarçın başta şeker olmak üzere soğuk algınlığı, grip gibi birçok hastalığında tedavisinde kullanılmaktadır. Tüketimi son zamanlarda eskiye göre çok daha fazla yaygınlaşan tarçına ilgi giderek artmaktadır. Tüketimi bu derece artmış olan tarçın bu gelişmesi ile beraber yeni bir iş kolu ortaya çıkardı. Evde Tarçın Paketleme İşi  başta ev hanımları olmak üzere boş vakitlerini evde çalışarak değerlendirmek isteyen herkes için bir ek iş fırsatı oldu. Bazı geri dönüş ve yorumlara göre Evde Tarçın Paketleme İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor. Bu yazımızda sizlere evde tarçın paketleme işinin tüm detayları ile anlatacağız.

Evde Tarçın Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İşin yapılışı adında da geçtiği gibi istenilen miktardaki tarçının belirlenen paketlere koyularak paketleme işleminin yapılmasıdır. Her işin zorluğu olduğu gibi bu işin de kendince bir zorluğu vardır. Yalnız diğer işlere göre biraz daha zor olan bir iştir. Çünkü anlaşma yapılan firmanın size gönderdiği tarçın miktarı ve sizden istediği tarçın paketi sayısı bellidir. Bu durumda yapılacak olan yanlış bir paketleme işlemi büyük bir soruna yol açabilir veya istenilen sayı ile üretilen sayının bir birine uymaması gibi sorunlar yaşatabilir. Eş dost ve aile bireylerinin bir araya gelerek yapabileceği bir iş fırsatı olan evde tarçın paketleme işi üretilen paket miktarı ile kazanç doğru orantılıdır. Seri ve istikrarlı çalışılması durumunda kazancınızın üst limiti bulunmamaktadır.

Evde Tarçın Paketleme İşi İlanı

İş ilanlarında en iyi kaynaklardan biri arama motorlarıdır. İnternet üzerinden arayarak bir çok iş bulunabilir. Evde tarçın paketleme işi ilanı veren büyük küçük her türlü firma işleri genellikle internet üzerinden dağıtmaktadır. İnternet üzerinden dağıtımı gerçekleşen bu işte dikkat edilmesi gereken konu güvenilirliktir. Ne olduğu belli olmayan firmalardan uzak durmanız sizin için iyi olacaktır. Bazı durumlarda paranızı alamaya bilir veya emeğiniz boşa gidebilir. Bu tarz durumların önüne geçmek için araştırmalarınızı iyi bir şekilde yapmalısınız. Kendinizi güvenceye almak için en iyi yöntemlerden biri işi veren firmanın sizinle aynı şehirde olmasıdır. İşi veren firmanın sizinle aynı şehirde olmaması durumunda ise onlardan bazı taleplerde bulunmaktan çekinmeyin. Tarçın ve tarçın paketlerinin onlar tarafından gönderilmesini isteyin ve içerde para tutmayın. Bitirilen işin parasını iş tesliminde alın bu tarz durumları iş görüşmesi yaparken tüm detaylarına kadar konuşun ki ileride sizin için sorunlar olmasın.

Evde Tarçın Paketleme İşi Ortalama Ne Kadar Kazanırım?

Düzenli ve istikrarlı çalışan bir ev hanımı üzerinden örnek vermek gerekirse, yakından tanıdığımız bir bayanın günlük yaklaşık 4 saatlik bir paketleme işi yaparak ve aynı zamanda Cumartesi yarım gün çalışıp Pazar günü hiç çalışmayarak aylık yaklaşık olarak 1000-1500 TL arası bir ek gelir elde ettiği gözlemlenmiştir. Bu şekilde sizlerde çalışarak eliniz alışıp hızlandığınız durumlarda bu kazançları elde etmeniz mümkün olacaktır.

37 Comments

 1. Arzu
 2. AYTEN
 3. Fatih
 4. Elif Güven
 5. Arzu içlek
 6. Esra keser
 7. Kezban
 8. muhittin
 9. Demirci
 10. Oznur
 11. Eda bekman
 12. Canan
 13. Fusun
 14. Aygül
 15. Müzeyyen ışık
 16. Fahriye
 17. ayse7
 18. Hacer
 19. Kübra
 20. ayten
 21. Nurcan
 22. Melis
 23. Şahinaz ozcan
 24. Mehtap
 25. muhterem
 26. Fatma
 27. Nazlı yıldırım
 28. aynur baloglu
 29. S.meltem
 30. Dilek
 31. elif
 32. Beyza
 33. zuhal
 34. esra
 35. sukran
 36. Esen

Yorum Yapın