Evde Terzilik Yaparak Para Kazanma

Terzilik bir olan meslek çeşitli görevleri gerçekleştirmek için yönetilir. Bu mesleğin odak noktası kontrol sihirbazı için kumaş zırhlarının oluşturulması üzerinedir.

Nasıl Yapılır ?

Terziler, genellikle insan tipinde bezi, bazen de başka tip çetelerde bulabilir ve  temizlemeyi öğrenirken ilave bez bulma şansını artırabilirler . Tufan ve ötesinde, 400’ün üzerinde beceriye sahip terziler% 50 daha kumaş yağma şansına sahiptirler. Terzilik dünyasını anlamak ve bazı becerileri uygulamaya başlamak için benzersiz bir fırsattır. Bir terzilik çırağının zanaatlarını kusursuz hale getirmesi 7 yıl sürebilir, bu nedenle belki taahhütten önce bir tadı kazanmak ya da sadece bu karmaşık ve gizli endüstri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz? Ders haftanın başında, ısmarlama terzilik endüstrisini keşfetmek de dahil olmak üzere ve özel kumaş mağazaları…

Ne Kadar Kazanılır ?

Özel mağazalara satışlarınız her zaman daha çok kazandırır.

Nasıl Başvururum / Kazanırım ?

Bir terzi işin farklı bir bölümünü gerçekleştiren bir takım çalışması sürecidir. Usta, kağıda trapez üzerinde tasarım şablonu oluşturur ve şablonu küçük deliklerle perfore eder. Her bireysel parça için, şablon daha sonra üzerine yerleştirilir.

Farklı renkli bez ve tebeşir tozu ile ovuşturulduğundan görüntü aktarılacaktır. Görüntü aktarıldığında, daha sonra izlenip nakış yapılır. Son olarak, tek tek resimler ütülenir ve birlikte dikilir, güzel bir katmanlı etki yaratır.

Aplikeli yumuşak mobilyalarımız, birçok saat bakımı ve birçok sanatçının elinin ürünüdür. Kalitede ve müşteri hizmetinden yoksun bir çağda, müşterilerimiz hakkında klasik bir düşünce tarzı sürdürmeye çalışıyoruz. Bunlar işimizin merkezidir; ve her şey onlar etrafında döner. Buna, zamana bağlı geleneksel terzilik geleneği dahildir.Kollarını yuvarlanmasını önlemek için kılıfları hafifletmekten ve ağırlığını kaybetmiş müşteriler için yeniden kesme takımlarının ve pantolonların en zor görevi haline getirmekten ötürü, diğer terzileriyle birlikte en yüksek kalitede işçiliği garanti eder. Müşterilerimizin çoğu esrarengiz dürüstlüğüne ve istedikleri uyumu elde etmek için terzilik konusunda kapsamlı bir bilgiye güveniyor. Çoğu terzi dükkanının ve giyim mağazasının aksine, ücretsiz ev deri giysi sunuyor.

Yorum Yapın