Evlere Ek İş Veren İstanbul Firmaları

Evlere ek iş veren firmalar arasında tekstil firmaları en baş sıralarda yer almaktadır. Yapılan istatistiklerde evlere ek iş veren tekstil firmaları içinde aksesuar işleme, dantel işleme, örgü işleri gibi bayanların evde yetenekleri doğrultusunda yapabilecekleri işler gelmektedir. Özellikle motif işleme tekstil firmaları tarafından en çok verilen işler arasında yerini almaktadırlar. Tekstil firmaları bazı giyeceklere dikilecek motiflerin yapımını özellikle boncuk tasarımlı olanları evlere ek iş vererek yaptırmaktadır. Ancak dikim kalitesine oldukça önem vermektedirler.

Evlere iş veren firmalar 2017 sıralamasında, paketleme işi firmalar tarafından en çok verilen ve ek iş yapanlar tarafından en çok yapılan iş türleri arasında yerini almaktadır. Paketleme işi bir çok sektörde süregelen bir iş olmakla birlikte, paketleme işine dahil olan ürünler özellikle sabun, pipet, takı, ataç gibi ürünlerdir. Paketleme işi yapan firmalara internet üzerinden ulaşabilir veya kendiniz de bir ilan açarak bu firmaların size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz. Ek iş yapmakta sınır olmadığı gibi, aynı zamanda bu işi senelerdir evinde gerçekleştiren birçok ev hanımı olduğunu da unutmamak gerekir.

İstanbul’ da evlere en çok verilen işler hangileridir?

Evlere en çok verilen işler arasında Motif işleme, Paketleme, Ev yemeği hazırlama, Süt ve Süt ürünleri hazırlama ve Örgü işleri gelmektedir.

Evde yapabileceğiniz işleri kendiniz seçebilir ve en çok yapabileceğiniz işlerin listesini hazırlayarak işe başlayabilirsiniz. Öncelikle kısa bir araştırma yapın, evlere en çok iş verilen ürünleri ve işleri gözlemleyin daha sonrasında bu firmalar ile bağlantı kurabilirsiniz eğer kuramadıysanız ümidinizi yitirmeyin mutlaka size uygun bir ek iş olacağına inanarak ve kendi yeteneklerinize güvenerek aramaya devam etmeli ve açacağınız ilanlar ile, kendi ilgi alanlarınızı belirterek ek işlerin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Evlere ek iş gönderilir 2017 şeklinde internette iş aradığınızda bazı bilgiler görürsünüz bu bilgileri inceleyerek hangi işleri yapabileceğinize karar verebilirsiniz. Bazı firmalar, bu konuda iletişim bilgilerini ve yaptıracakları işlerin bilgisini de belirtirler. Bu konuda siz de irtibat numaralarınızı ileterek ek iş yapabilir ve evde boş zamanlarınızı değerlendirerek ayrıca para kazanabilirsiniz.

4 Comments

  1. GAMZE YAVUZ
  2. Şahinaz ozcan
  3. ozlem
  4. Fatma

Yorum Yapın