İnci Ayakkabı Bayilik Kuralları Nelerdir?

Ucuz ayakkabı bayilikleri sıralamasında kendinizde yer almak istiyorsanız o halde ufak çaplı bir araştırma yaparak sizde ayakkabı bayiliği alabilir ve işletebilirsiniz. Bunun için ek bir bütçe ve bu işten anlıyor olmanız önemlidir. İnci ayakkabı bayiliği aslında çok fazla kuralları olmayan kolay bayiliğini alabileceğiniz bir firmadır. Gelişmiş ve kapsamlı bay ve bayan ayakkabılarında öncü ve kaliteli bir firma olan inci ayakkabıları birçok ilde bayilik vermektedir. Bu illerin başında Erzurum, Sivas, Urfa, aydın gibi iller gelmektedir. Bay bayan ayakkabısında kaliteli işçilik ve yıllardır benimsenmiş bir marka çatısı altında modern ve kaliteli ayakkabı üretimi yapan ve aynı zamanda satışını yapan inci ayakkabı firması ile görüşme sağlayarak bayiliğini alabilirsiniz.

Ayakkabı bayilik almak istiyorum düşünceniz var ise o zaman hemen harekete geçme zamanı diyebiliriz. Ayakkabı bayiliği alacağınız firmayı inceleyerek özellikle inci ayakkabı firmasını ele aldığımızda mağaza boyutunun 80 metrekareden küçük bir yer olmaması birinci kuraldır. İkinci kural ise özellikle alışveriş merkezleri veya işlek alışveriş caddeleri için bu bayiliği düşünmeniz gerekir. Eğer siz kendi bulunduğunuz semtte bu bayiliği açmak istiyorsanız o halde öncelikle bulunduğunuz yerde potansiyel alanları belirlemeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz yerde bir alışveriş merkezi olabilir veya işlek bir caddesi olan bir yerde ikamet ediyor olabilirsiniz veya başka bir semt için bu bayiliği almak istiyor olabilirsiniz geniş çaplı ve müşteri potansiyelinin yüksek olduğu alanlar tercih edilmelidir. Mağazanızın iç konsepti kesinlikle inci ayakkabı konsepti ile birebir olmalıdır.

Ayakkabı bayilik veren firmalar arasında çok çeşitli markalar bulunmakla birlikte Flo ayakkabı veya Yeşil Kundura bayilikleri de düşünebilirsiniz. Kadın erkek çocuk her kesime hitap eden modelleri ile yine geniş bir alım hacmine sahip markalar arasındadır. Eğer ki ayakkabı bayiliği almak istiyorsanız bunun için bayilik şartlarını gözden geçirmeli alacağınız bayiliğin aynı konseptlerde olmasına dikkat etmeli ve potansiyel alanınızı iyi belirlemelisiniz. Birçok markanın belirlediği kurallar bu şekilde olup birebir görüşmeler ile aslında halen hazırda olan fikrinizi pekiştirebilir ve güzel anlaşmalar sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapın