Sosyal Medya Uzmanlığı Yaparak Para Kazanın

Kendinize bir sosyal medya uzmanı diyorsanız, özgeçmişinizi paylaşmaktan asla korkmamalısınız. Sosyal medya, pazarlamanın ve müşteri hizmetinin sadece başka bir yönüdür.Öğrencilerle, stajyerlerle ve yeni mezunlarla sosyal medya pazarlamasına nasıl girdiklerini veya bu alanda çalışmak nasıl bir şey olduğunu düzenli olarak soruyoruz.

Ve bugünlerde herhangi bir sayıda kişilikten sosyal medya tavsiyesinde eksiklik yokken, doğrudan bireylerden büyük markalarda doğrudan ve doğrudan doğruya işitiyoruz. Sosyal medya şimdi İngiltere’deki herkesin hayatında büyük bir rol oynamaktadır ve işletmelerin pazarlama, katılım ve lider üretme aracı olarak kullanması aşağıdadır. Facebook gibi sosyal ağların kişisel kullanımı sayesinde, çoğu kişi sosyal platformların temel işlevlerini anlar; ancak işletmeler, sosyal medya pazarlama faaliyetlerinden geri dönüş sağlamak için uzmanlardan yardım talep etmektedir.

Ne Kadar Kazanılır?

Çalıştığınız yerin maaş veriş tarzına göre değişmektedir.

Nasıl Başvururum/Başlarım?

Sosyal medyada sözde uzman olmak yeterli değildir. Başka bir deyişle: Medya çapında konuşmalısınız. Niye ya? Çünkü bir siloda iyi bir pazarlama veya iletişim stratejisi yaşanmıyor. Sosyal medya, kısmen kendi başına bir uygulamadır. En iyisini yapanlar topluluk oluşturmak, pazarlamak, işe almak, satmak, istihbarat toplamak ve benzeri şeyleri nasıl kullanabileceklerini anlıyor. Bu nedenle, SEO, SEM, mobil, web, basılı, kazanılan, e-postayla, ev dışında, yerli vb. Işiniz için mantıklı olan medya ve pazarlama uygulamalarını anlamanız gerekir. Bu uygulamalardan hiçbirinde okur yazarlık, rekabet avantajı ve profesyonel olarak sizi. Çapraz medya entegrasyonu ve sosyal dünyadaki yeri hakkında akıllıca konuşamıyorsanız, hızınızı arttırmanın tam zamanı. Dahası, hem kişisel hem de mesleki hayatınızla konuşabilen insanlar, dürüst kişilerdir ve her zaman birbirlerine katılmayabilirler. Bir akıl hocasının doğal değerini yazıyı okuyarak değiştirmek neredeyse imkansızdır.Ve nihayet, Seviye 3’ün kurumsal iletişim liderlerinden Nikki Wheeler’den (aslında bu postayı düzenlemenize yardım eden kişi) bana geçti: İletinizin kaybolmaması için bir dil bilgisi / okuma yazma programına veya kaynağına yatırım yapın ” kazara parmak parmak dolaşıyor. “Çevrimiçi olarak sunulan birçok iyi seçenek var.

Yorum Yapın