2017 Yılında En Çok Rağbet Gören Bayilik Firmalarını Açıklıyoruz

Yeni bir iş kurmak istiyorsunuz ve bayilik veren firmaları araştırıyorsunuz. Fakat hangisi ne kadar kazanıyor ? Güvenilir mi ? Türkiye’de kendini kanıtlamış mı, bunları merak ediyorsunuz. Bu yazı size yardımcı olabilir. Siz de bu firmaların arasından kendinize uygun bayilik veren firmaları seçebilir ve bu yolda ilerleyebilirsiniz. Bayilik almak istiyorsanız, alacağınız herhangi bir markanın belli başlı şartları vardır. Eğer bunları yerine getirirseniz o markanın bayiliğini almanız kaçınılmaz olacaktır. İşte size 2017 yılında en çok talep gören bayilik firmalarını açıklıyoruz.

  • Çıtır Usta

Çeşiti çok pideler ve yine çeşidi çok kebaplarla oldukça zengin bir menüsü olan Çıtır Usta tek bir şirket gibi. Merkezden etleri ve ürünleri üretip bayiliklere gönderiyor. Çok zengin bir bayilik alanı olan bu firma  için siz de bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Kasap Döner

Yatırımcıların çok ilgi gösterdiği bayilik veren firmalar arasında bulunan Kasap Döner, uygun gördükleri provizyonda yatırımcılara olumlu dönüş sağlıyorlar. İzmir, İstanbul ve Ankara merkezli olmak üzere çeşitli şehirlerde bayilikler bulunuyor. Günden güne büyüyen bu restoran zinciri için bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • Simit Sarayı

Türkiye başta olmak üzere yurt dışında da bir çok yerde bayiliği bulunan Simit Sarayı, pastadan böreğe simitten poğaçaya aklınıza gelen her imalatı yapıyor. Çok geniş bir firma ağına sahip olan firma oldukça talep görüyor. Uygun provizyona sahip olan yatırımcılara bayilik veren bu firmaya siz de başvurabilirsiniz

  • Çilek

Bir mobilya şirketi olan Çilek, çok kısa sürede büyüdü ve bayilikler vermeye devam ediyor. Sizde yiyecek içecek sektöründe değil de mobilya işi yapmak istiyorsanız başvurabilirsiniz.

  • Dominos Pizza

Dominos Pizza dünyada hızla büyüyen şirketler arasında. Türkiye genelinde 457 şubesi bulunan şirketin yurt dışında da bayilikleri var. Fast food sektöründe hızla büyüyen bir dev ile bayilik ilişkisi kurmak istiyorsanız, bayilik şatlarına bir göz atabilirsiniz.

  • Big Yellow Taxi

İlk mağazasını İstanbul Bağdat Caddesi’ne açan Big Yelllow Taxi, cafe/bar anlamında kaliteli hizmet veren bir firma. Yatırımcılara da bayilik veren firmalar arasında.  Bir çok yerde bayiliği bulunan Big Yellow Taxi için bayilik almak istiyorsanız hemen başvurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here