A 101 Bayiliği İçin Neler Gerekmektedir?

A 101 Yeni Mağazacılık adı verilen şirket 28 Mart 2008 tarihinde kurulmuştur. İlk mağazasını 28 Mart 2008 tarihinde A 101 markasıyla açmış ve bu tarihten itibaren bir ay içerisinde 101 olarak hedeflediği rakamı aşıp 121 mağaza ile açılışlarını gerçekleştirmiştir. Müşterilerine, düşük maliyette, düşük fiyatlarla, kaliteli malzemeler sunan A 101’in, Türkiye’nin farklı yerlerinde milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. A 101 bayiliği almak çoğu girişimcinin istediği, kar ortaklığı için çaba harcadığı durumdur. A 101 bayilik fiyatları merak konusu olmaktadır.

Nasıl Yapılır?

A 101 bayiliği almak kolay değildir,  bayilik şartları ve koşulları akla ilk gelen sorulardandır. Ancak ‘ben A 101 bayiliği almak istiyorum’ diyen herkes buna maalesef sahip olamıyor. Öncelikle firma ile iletişime geçmek gerekmektedir. Telefon, mail, merkez adresi gibi iletişim kanalları aracılığıyla bayilik taleplerinizi bildirmelisiniz.

Mallarını kendi üreten, büyük bir depolama, taşımacılık faaliyeti yürüten ve uygun fiyata mal ettiği ürünleri yine uygun fiyata satan A 101,  kısa sürede büyümüş, rakipleriyle büyük rekabet eder hale gelmiştir. Bu kadar büyüyen, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle adından söz ettiren böyle büyük bir marketler zinciri yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Ancak A 101 bayilik vermek istemeyen market zincirlerinden biri. Şirket kendi imkânlarıyla büyümek istiyor. A 101’in bayilik vermemesi demek yatırımcılar için A 101’den kazanç sağlamayacak anlamına gelmiyor.

Nasıl Başvurulur?

A 101 için, kiralık dükkânınız varsa, şirketin kendi imkânlarıyla büyümek istemesinden dolayı, dükkânınızı kiralamak istemesi ve sizin bu yoldan kazanç sağlamanız olası bir ihtimaldir. Kısaca, bu durum için dükkân sahibi olmak gerekiyor. Dükkânınız varsa, A101’in sitesinden kiralık yeriniz mi var? bölümünden dükkânınızın tüm bilgilerini, lokasyonunu ve bütün özelliklerini onlara göndermelisiniz. Onlar dükkânınızı beğendiği takdirde, bilgilerinizi kontrol ettikten sonra sizinle iletişime geçiyor ve iki tarafın da hukuki olarak haklarının korunduğu, uzun soluklu bir sözleşme imzalanıyor.

Ne Kadar Kazanılır?

A 101 bayilik vermiş olsaydı belli kazançlardan bahsedilebilirdi ancak bayilik verilmediği için ve sadece dükkanınızı kiraya vereceğiniz için, dükkânınızın özelliklerine göre kazancınız değişebilmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here