Adıyaman’da Yapılacak Ek İş Fikri

Yaşadığımız devirde artık herkes ek iş ihtiyacı duyar oldu. Maalesef aldığımız maaş geçimimizi kurtarmıyor. Ekstralara para yetiştiremiyoruz. Haliyle ek iş arayışlarımız devreye giriyor. Hele ki evli ve çocukluysak vay halimize. Ek iş arayışıyla eminiz ki bir çok site gezdiniz ve arayışlarınız hala sürüyor. Adıyaman evde ek iş ilanları, Adıyaman’da ek iş yapmak istiyorum gibi bir çok başlıkta araştırmalar yapmış ve aradığınızı bulamamış olabilirsiniz. Endişelenmeyin, Adıyaman’da yapılacak en güzel ek iş fikrini açılıyoruz..

Evde Tütün Sarma İşi Oldukça Kazançlı..

Adıyaman’da ek iş olarak evde tütün sarma işini öneriyoruz. Sebebi ise Adıyaman ilinin tütün mezbahı olması. Tütünün baş kenti olan Adıyaman’da, evinizde oturduğunuz yerden tütün sararak para kazanabilirsiniz. Satışları çok yoğun olan, tütün satan dükkanlarla konuşup evinizde tütün sarabileceğinizi söyleyin ve anlaşmaya varın. Yapımı oldukça basittir. Büyük poşetlerde kilolarca tütün size teslim edilir. Tütün basma makinesi ve filtreler verilir. Makineye tütünü doldurup, ağzına da filtreyi takıyorsunuz. Küçük bir hamle ile makinenin üst kısmından çek bırak yapıyorsunuz ve sigara hazır hale geliyor. Küçük plastik poşetlere 20’şer adet olmak üzere paketliyorsunuz. Oldukça basit. Hemen işe koyulun ve kazanmaya başlayın.

Arzu ederseniz tütüncüden iş almak yerine, kendinize de çalışmanız mümkün. 5 kiloluk tütün alıp harekete geçin. Paketleyin ve satın..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here