Adıyörem Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Ülkemiz genelinde çiğ köfte üzerine oldukça yoğun bir rağbet görülüyor. Bunun üzerine ünlü markalarla birlikte birçok farklı yerli markalar türeyerek günümüzde çiğ köfte severlere daha fazla hizmet vermektedir. Bu sektör üzerine akın eden firmalar daha kaliteli ve harika tatlara sahip çiğ köfte ürünlerini daha fazla insana ulaşması ve markalaşması adına bayilikler sunmuştur. Franchise ve bayilik alanında faaliyetlerine başlayan birçok marka bu kapsamda yer edinmek ve piyasa da canlı bir rekabet oluşturmak adına yatırımcı girişimcilere hizmetlerini sunuyor. Bu kapsamda büyüme evresine giren birçok marka diğer markalardan kendini özel tutmak adına genellikle marka bayilik ücretini talep etmemektedirler. Bu durum günümüz birçok firma tarafından da uygulanmaktadır.

Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren markalar arasında son zamanlarda yükselen ve marka değerini oldukça üste çeken Adıyörem Çiğ Köfte, doğru yatırımlar yapmak isteyen birçok girişimciye fayda sağlamak amacıyla bu kişilerin iş hayatına atılmalarını sağlamaktadırlar. Bizlerde girişimcilik üzerine bilgiler edinen ve doğru yatırımlar yapmak isteyen kişiler için sitemiz genelinde birçok farklı konu olarak var olmasına da dayalı olarak bu konumuzda sizlere çiğ köfte bayiliği üzerine değineceğiz.

Neden Adıyörem Çiğ Köfte Bayiliği Almalıyım?

Adıyörem, kendisini seçerek bayilik almak isteyen kişiler için birbirinden faydalı fırsatlar sunarak ve aynı zamanda maddi yönden de pek zorlanmayacakları bir bayilik almaları için girişimcileri teşvik etmektedir. Önemli bir hamlede bulunan marka, bu sayede hiçbir marka bedeli ödemeden ücretsiz bayilikler dağıtarak insanların iş hayatında başarılı olmaları içinde uğraşmaktadır. Mantıklı bir cevap arıyorsanız, Adıyörem bu alanda kaçırılmayacak fırsatlardan biri olmaktadır. Herkesin kendi ürünlerinden tatmaları için ve ayrıca girişimciler tarafından seçilmesi adına çoğu zaman Google veya Facebook gibi internet devlerine reklamlar vermektedir. Daha birçok farklı avantajları bulunan Adıyörem çiğ köfte sayesinde sizlerde kazançlı bir gelir elde edebilirsiniz.

Adıyörem Çiğ Köfte Bayiliğinin Avantajları Nelerdir?

Normal şartlara göre markalaşmış ve başarılı bir şekilde ürünlerinin satılabildiği markalardan franchising veya bayilik gibi hizmetler almak oldukça zor bir durum olmakta. Bu doğrultuda maddi durumları kısıtlı olan girişimciler daha çok ücretsiz bayilik veren firmalar üzerine yoğunlaşması birçok firmayı harekete geçirmiştir. Bu firmaların bulunduğu sektörler arasında özelliklede çiğ köfte bayilikleri, girişimciler için en doğru çözüm olmaktadır. Finansal kapsamda ayakta durabilmenizi sağlayacak ve aynı zamanda pazardaki paydan kazanmazınızı sağlayacak bu firmaların başında Adıyörem gelmektedir. Peki, Adıyörem çiğ köfte bayiliğinin avantajları nedir diye soracak olursanız;

  • Tanıtım ve benzeri reklam giderleri için firma girişimcilere destek oluyor.
  • İlk açılış olarak 100 kilogram değerindeki çiğ köfte girişimcilere ücretsiz verilmektedir.
  • Kazançlarınızdan el ettiğiniz ciro kaynağınızdan herhangi bir gelir pay durumu istenilmemektedir.
  • Adıyörem çiğ köfte bayilik marka bedeli istememektedir.

Adıyörem Çiğ Köfte Bayiliği Başvuru Kanalları

Adıyörem markasından bayilik alabilmek için farklı yollardan başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet adresine erişim sağlayarak iletişim bölümünden mesaj bırakıp başvuru yapabilmek için “buraya” tıklayarak gerçekleştirebilir, dilerseniz hemen altta yer alan iletişim numarası veya e-posta adresinden de kendilerine ulaşarak bayilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

E-posta: info@adiyorem.com.tr
GSM: 0554 880 14 02

3 YORUMLAR

  1. Adana da ikamet etmekteyim evde tesbih dizme işi yapmak istiyorum daha once yapmadim ama el becerim var ihtiyacim var suan geri dönerseniz sevinirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here