Altın Emlak 2019’da 20 Franchising Verecek

1998 yılında kurulan Altın Emlak, tamamı yerel sermayeli, güçlü sistem altyapısına sahip bir emlak franchising markasıdır. MEB onaylı eğitim verme yetkisine sahip ilk kuruluş olma özelliği taşıyan Altın Emlak, hizmetleri TSE’den onaylı ilk ve tek firmadır. Suudi Arabistan’ın yanı sıra Türkiye’de 25 ilde 100’ü aşkın temsilciliği bulunan Altın Emlak, büyümesini franchising sistemi ile sürdürmeye devam ediyor.

2019 yılında 20 franchising hedefi bulunan Altın Emlak adaya ve bölgeye göre değişmekle birlikte 25.000 TL ile 50.000 TL arasında değişen franchising giriş bedeli bulunuyor. Toplam yatırım maliyeti 30.000 TL’den başlayarak 1.000 TL sürekli franchising ödemesi alınmakta.

Altın Emlak’ın yatırımcılarına verdiği destekler arasında eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama, finansman ve personel temini bulunuyor.

Hedef bölgeleri arasında Ankara, Eskişehir, İzmir, Edirne ve Sivas bulunan Altın Emlak’ın yurt dışı hedeflerinde Türki Cumhuriyetler, Almanya ve İsviçre yer alıyor.

Emlakçılık konusunda yatırım yapmak istiyorsanız ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız daha önce paylaştığımız “Gayrimenkul Danışmanlığı (Emlakçılık) Hakkında Bilmeniz Gerekenler” başlıklı haberimizde bu sektörle ilgili artıları eksileri neler detaylıca bahsetmiştik. Altın Emlak franchise sistemine katılıp emlakçılık sektörüne giriş yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here