Anadolu Çiğ Köfte Bayiliği ve Şartları

Her geçen gün girişimcilik üzerine yeni bir fikir sunarak, yapacağınız doğru yatırımlarla kazanç elde etmeniz için çabalarımız sürüyor. Bu konumuzda ise sizlere çiğ köfte bayiliği ile ilgili olarak Anadolu Çiğ Köfte bayiliği ve firmanın ön gördüğü şartlar ile alakalı önemli bilgiler sunacağız. Türkiye’de çiğ köfte üzerine olan hayranlık herkes tarafından bilinmekte ve damak tadına hitap eden bu tadın gün geçtikçe dünya geneline yayılması da ayrı bir gururumuz olmakta. Bilindiği üzere ve size hatırlatmakta tekrar fayda gördüğümüz sermaye ile ilgili bilgilere geldiğimizde ise, çiğ köfte bayilikleri genelde firma adı bedeli olmaksızın girişimcilerin en rahat seçim yapabildiği bir sektör olmaktadır. Fakat Anadolu Çiğ Köfte bayiliği için bir takım şartlarla birlikte bayilik bedeli de istenmektedir. Gelelim şimdi firma hakkında kısa bilgi ve bayilik hakkında net bilgiler vermeye.

Anadolu Çiğ Köfte Hakkında Bilgi

Anadolu Çiğ Köfte firması 2004 senesinde sektöre giriş yaparak lezzetli ve bağımlılık yapan özel tadıyla kısa süre içerisinde markalaşma yoluna girmiştir. Hijyen ve lezzet konusunda müşterilerinin sürekli kendinden bahsedilmesi üzerine kısa süre içerisinde büyüme evresine giren marka, birinci sınıf malzemelerle üretilen çiğ köfte yiyeceğinin tüm Türkiye’ye yayılması için atılımlarda bulunmuştur. Malatya Gıda güvensi adı altında tüm Türkiye ve Avrupa’ya şubeler vermeye başlayan çiğ köfte firması franchising ve bayilik kapsamında önemli adımlar atmıştır. Günümüz istatistiklerinde ortalama 20’den fazla şubeye sahip olan Anadolu Çiğ Köfte, Avrupa’ya da yayılarak hem yurt içi hem de yurt dışı şube sayısını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Neden Anadolu Çiğ Köfte Bayiliği Almalıyım?

Kısıtlı bir sermayeye sahipseniz ve aynı zamanda jenerik bir marka ismi adı altında faaliyet göstermek istiyorsanız Anadolu markasını tercih edebilirsiniz. Kısa süre zarfında maliyet ödemesi olarak yaptığınız bedel ücretini geri alabileceğinizi düşünerek yapabileceğiniz bir iş olduğundan ötürü  seçiminizi bu markaya yönelik  yapabilirsiniz. Öte yandan çiğ köfte bayiliği hızlı bir girişimcilik programı olduğundan ötürü kazanç elde etme durumunuzda hızlı bir şekilde işlemektedir. Fazla riski almadan gelir elde etmek isteyen girişimciler için Anadolu Çiğ Köfte Bayiliği almak mantıklı.

Anadolu Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Hemen her çiğ köfte bayiliği şartları ile ilgili bu firmada da kısmen tüm şartlar aynı olmaktadır. Öncelikli olarak bir şahıs şirketi açmak için bu şartlar yer alıyor diyebiliriz. Yüksek maliyet gerektirmeyen, sadece kurulum ürünleri ile dükkanınızı açarak kısa süre zarfında yaptığınız harcamaların parasını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Türkiye genelinde ortalama 100’den fazla bayisi olan marka nar ekşisi ve acı sosu gibi birçok ürünün üretimini de üstlenmiş ve başarılı bir şekilde yükselmiştir. Bu kapsamda yan ürünleri de işyerinizde satışını yaparak daha iyi gelirler elde edebilmektesiniz. Firmadan bayilik almak için marka adı bedeli olarak algılanmasa da Anadolu Çiğ Köfte bayiliği alıp bu ağa katılmak için 20 bin liralık sermaye gerekli olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here