arama

Ankara’da Evlere Ek Kazanç Sağlayacak İş Fikirleri

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Ankara’ da evde yapılacak iş ilanları arasında ilk sırayı alan ve ev hanımlarının büyük bir bölümünün tercih ettiği marketing işi oldukça revaçtadır. Marketing firmalarına yapacağınız başvurular ile birlikte sizleri sistemine dahil eden bu firmaların satış danışmanı olarak ek kazanç kazanabilir ve istediklerinizi ertelemeden sahip olabilirsiniz. Bir diğer anlamı ile marketing sistemi tamamen o firmaya ait ürünlerin satışını yapmaktır. Sattığınız kadar ürünlerden ek bir kar marjı almış olursunuz. Satacağınız miktarı, zamanı, evde çalışacağınız süreyi tamamen siz belirlersiniz ve ay sonunda elinize geçecek para gerçekten iyi, çalışırsanız hatırı sayılır bir miktar olabilir.

Evlere ek iş veren firmaları nasıl bulabilirsiniz?

Evlere ek iş veren firmaları çoğu zaman bulmanıza gerek kalmadan kendileri yapılacak işlerin listesini internete ilan vererek aramaya başlarlar. Ancak siz de aklınızdaki iş kolu ile evde yapabileceğiniz işleri yine internet üzerinden araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Evde paketleme işi Ankara firmaları arasında özellikle sabun paketleme yapılan ek işler arasında ön planda yerini almaktadır. Paketleme işi ile firmalardan alacağınız paket sayısını ve ürünleri temin ettiğinizde, günde yapabileceğiniz adeti de firmaya belirtmeniz gerekmektedir. Ya da firma sizden günde istediği adeti bildirerek sayıya rivayet etmenizi bekler. Siz, bir örnek yaparak firmaya bu işi yapabileceğinizi kanıtlayabilirsiniz. Evlere paket işi veren firmalar genellikle Takı firmaları, Sabun firmaları, Kozmetik firmaları, Tekstil firmaları şeklindedir. Paketleme firmaları arasında yerini alan Tekstil firmaları Kol düğmesi paketleme işi de aynı zamanda evlere göndererek paket başına ücretlendirme yapacaktır. Günde 100 paket bir iş yaptığınızda firmanın paket ücretine göre aslında kazanacağınız para aylık olarak isteklerinizi yerine getirecek miktar olabilir.

Evlere ek iş gönderilir 2017 firmaları denildiğinde öncelikle sizin bu firmaları bulmanız gerekecektir. Yukarıda bahsettiklerimiz firmayı bulduğunuz ve işi yapmaya başladığınız durumdur. İnternette firmaları araştırabilir sosyal medya’dan takip edebilirsiniz. Paketleme işi veren veya farklı işler veren 2017 firmaları internette ilanlarını açmakta olup güvendikleri ve işi yapabileceğine inandıkları kişiler ile anlaşma yaparlar. Siz de evde ek iş yapma konusunda kararlıysanız eğer o halde kazancınızla birlikte aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • EMRE TURAN
  3 ay önce

  ANKARA’DA; EŞİMLE BİRLİKTE, EVDE ÜRÜN PAKETLEME, DAVETİYE KATLAMA VB. EL İŞLERİNİ İTİNA İLE, TEMİZ BİR ŞEKİLDE, ZAMANINDA VE UZUN SÜRELİ YAPABİLİRİM.
  İŞ İÇİN GEREKLİ MALZEMELERİ TESLİM ALMA, TAMAMLANMIŞ ÜRÜNÜ TESLİM ETME VE GEREKİRSE DAĞITIM İŞİNİ ŞAHSİ ARACIMLA SAĞLAYABİLİRİM.

  0
  yorum beğen