arama

Anket Yaparak Para Kazanma

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • BS
  • 1 Star
    Loading...

Ek iş yaparak para kazanma konusunda en çok tercih edilen seçeneklerden birisi de anket yaparak para kazanma sistemidir. Anket yapacak doğru kişileri bulma konusunda yaşanan zorluklar ve internetin gelişmesi bu sektörün oluşmasını sağlamıştır. Firmaların araştırmalarını yapacağı kişileri aramasında kolaylık sağlayan bu siteler aynı zamanda kullanıcılarına oturduğu yerden para kazanma imkanı sunuyor. Anket doldurarak para kazanma 2017 senesinde yapılabilecek en iyi ek gelir kaynakları arasındadır.

Anket Doldurma Nasıl Yapılır?

Anket sitesine kayıt olduktan sonra yaş, cinsiyet, çalışma durumu, evlilik durumu gibi bilgiler sisteme kaydedilir. Bu işlemlerden sonra anket sitesi araştırma konusu sizin profilinizde olan anketleri ayırır ve karşınıza getirir. Buradan sonra yapılması gereken sorulan anket sorularına doğru ve tutarlı cevaplar vermektir. Tutarsız cevaplar veren kişiler anket sonuçlarında yanlışlığa sebep olabilme gibi durumlardan dolayı sistem tarafından uyarı alabilir. Bu nedenle bu işi yapmak isteyen kişiler dürüst cevaplar vermelidir.

Anket İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Anket siteleri firmaların sistemden talep ettiği kişi sayısı ve yaptığı ödemenin bir kısmını anketi dolduran kişilere dağıtır. Bu dağıtım sitenin belirlediği anket ücretine göredir ve reklamlarda görüldüğü kadar fazla bir geliri bulunmamaktadır. Anket sitelerinin çoğunu kullanan bir kişi kendisine sunulan bütün anketleri cevaplarsa ayda 300-400 lira gibi bir gelir elde etmesi mümkündür.

Bahsedilen gelir için uğraş gerekmektedir ve internette anket doldur para kazan sahtekarlığı yapan firmalar tarafından paylaşılan  “Anket çözerek milyoner oldum” veya “Hiç uğraşmadan para kazanmak için anket çöz” gibi reklamlar gerçeği yansıtmamaktadır. Bu reklamlar kullanıcıları kandırmak ve sitelere üye çekmek için yapılan eylemlerden sadece bir iki tanesidir.

Anket Doldurmaya Nasıl Başlarım?

Anket doldurma işi için yapılacak işlemler son derece basittir. İnternette yapılacak bir arama sonrasında güvenilir ve ödeme yapan anket sitelerinin belirlenmesi ve siteye kayıt olma işlemleri sonrasında siz de anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. En iyi anket siteleri internette daha önce bu işi yapmış kişiler tarafından tavsiye edilmektedir. Kısa ve doğru bir araştırmayla işe hızlıca başlamak ve anket doldurarak para kazanmak mümkün.

Evde Ek İş İlanları