arama

Antalya Evde Ek İş İlanları – Evde İş İmkanı

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Evde yapılacak işler kategorimizde sizlerle Antalya Evde Ek İş Fikirlerini paylaşmak istiyoruz. Turizm sektörünün kalbi Antalya ilimizde bir çok ek iş fikri mevcuttur. Evde iş yaparak para kazanma yolları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ev ihtiyaçlarınızın çoğalması, giderlerle başa çıkamamanız sizi bunaltıyormu? Hiç üzülmeyin evde ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. Evde ek iş yaparak ek gelir sağlayan bir çok aile mevcuttur. İnternet ortamında ek iş araştırması yaparken bir çok Evde ek iş ilanları ile karşılaşmışsınızdır. Sizlere Antalya’da evde ek iş ilanları 2018 olarak hangi ek işleri seçebileceğiniz konusunda bazı fikirler verelim.

Seçim önceleri ve genelde dış devletlerle yaşanılan sorunlardan kaynaklı ekonomiye darbeler vurulmaktadır. Bu durum evimizin ekonomik halini de etkilemektedir. Doların alıp başını gitmesi, borsanın çöküşü, piyasanın işlevini yitirmesi için birer bahanedir. Sonuç olarak bütçemizi sarsmaktadır.

Evde çok boş zamanım oluyor ve bu durumu, ek iş yaparak kazanca çevirmek istiyorum diye düşünüyorsunuzdur. Kesinlikle haklısınız. Neden evde ek iş yaparak çocuklarınızın masraflarını, ev ihtiyaçlarını ve ekstra giderleri karşılamayasınız ki? Ekip kurarak daha da profesyonelleşip çok büyük işler alıp oldukça kazançlı ek gelir elde edebilmeniz de mümkün.

Evde Sabun Kutulama İşi

Sabun Kutulama

Evde Sabun kutulama işine gelince, genellikle hanımların yapabileceği bir iş gibi görünür. Lakin hiç de öyle değildir. Evde bay, bayan, çoluk çocuk herkesin yapabileceği bir ek iştir. Anlaşacağınız firmalar size sabunları yollarlar . Sabunların yanında parti parti sarılmış kutuları da teslim ederler. Size kalan hızlı bir şekilde kutulama işine başlamak olacaktır. Ekip halinde yapılırsa kazançlı görünen bu işte, sistemli çalışılarak güzel gelirler elde etmek mümkündür.

İlgili İçerik; Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

evde pişmaniye paketleme işi

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde pişmaniye işi yaparak ayda 2000 lira gibi bir gelir elde etmeniz söz konusu olabilir. Pastanelerle anlaşarak bu işi almanız mümkün olabilir. İsterseniz de evde kendiniz paketleyerek satabilirsiniz. Fazla mesai harcayarak bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Disiplinli çalışmak size, iş ve kazanç olarak geri dönecektir.

Devamı; Evde Pişmaniye Paketleyerek Para Kazanmak

Evde Mevlüt Şekeri Paketleme İşi

evde mevlüt şekeri paketleyerek para kazanma

Evde Mevlüt Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Son zamanların popüler ek işlerinden olan mevlüt şekeri, kazandırmaya devam ediyor. Sizlerde evde mevlüt şekeri paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Küçük sermayeler ile bu işi kendiniz üstlenip, sosyal medya satışlarından gelir elde edebilirsiniz. Eş, dost, akraba vasıtasıyla da adınızı kısa zamanda duyurup, bu işte kendinizi geliştirebilirsiniz. Evde başlayacağınız iş, dükkana taşınabilir.

Bakınız; Evde Mevlüt Şekeri Paketleyerek Para Kazanmak

Evde Yara Bandı Paketleme

evde yara bandı paketleme işi

Evde Yara Bandı Paketleme işi

Basit ve kazançlı ek işlerden biridir. Ekstra yeteneklere sahip olamadan üstesinden gelebileceğiniz cinste, yapılası kolay bir ek iş fikridir. Tek yapmanız firmalarla anlaşmak ve işe koyulmak olacaktır. Firmaların isteklerini yerine getirdiğiniz sürece kazanmaya devam edebilirsiniz.

Yazının Devamı; Evde Yara Bandı Paketleyerek Para Kazanmak

Evde Bardak Paketleme

Evde Bardak Paketleme

Fabrika, otel, hastane, ofis gibi bir çok büyük işletmede, tercihen karton bardak kullanılmaktadır. Çalışanı çok olduğu için, fazla bulaşık çıkacağından hiç böyle bir telaşa girişmezler. Karton veya plastik bardaklar, tek kullanımlık olduğundan pratik ve kullanışlıdır. 10, 20, 50 adet olarak paketlenir ve satışa sunulur. Yazının Devamı İlgili içerikte..

Yukarıda bahsettiğimiz ek iş fikirlerinden hangisini uygun görürseniz başvurabilirsiniz. Yorum kısmına bu işi istediğinizi, yaşadığınız ili, ekip sayınızı ve sizlere ulaşabilecekleri mail adresinizi bırakmanız yeterlidir. Biz sizlere ek iş garantisi vermiyoruz. Firmalar yazımızı okurlarsa sizlere ulaşabilirler. Bol kazançlar.

 

Evde Ek İş İlanları
 • Deniz Soydan
  2 hafta önce

  Antalyada yasiyorum herturlu kutulama isi yaparim

  0
  yorum beğen
 • Denuz Soydan
  2 hafta önce

  Antalya evde plastik bardak paketleme

  0
  yorum beğen
 • Merve
  2 hafta önce

  Merhaba 25 yaşındayım Antalya/ALANYA da yaşıyorum işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi günler dilerim

  0
  yorum beğen
 • Demet
  1 ay önce

  Merhaba ben Antalya konyaaltinda yaşıyorum her türlü paketleme ve montaj işi yapmak istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler

  0
  yorum beğen
 • Meral
  3 ay önce

  Antalyada yaşıyorum 8 kişilik ekibine birlikte ek iş olarak raptiye paketleme sabun kutulama yara bandı v. b işleri yapmak istiyoruz ilgili firmalar iletişime geçerler ise çok sewiniriz

  0
  yorum beğen
 • Ayşe Özçelik
  4 ay önce

  Yara bandı bardak yani her türlü işe ihtiyacım var Antalya’da oturuyommm

  1
  yorum beğen
 • Ayşe Özçelik
  4 ay önce

  Yara bandı bardak yani her türlü işe ihtiyacım var

  1
  yorum beğen
 • Ayşe Özçelik
  4 ay önce

  Evde pişmaniye sabun işleri yqpabilirimm

  1
  yorum beğen
 • Kamile
  5 ay önce

  Merhaba
  Antalya’da ek iş arıyorum
  Kalabalık ve eli çabuk bir aileyiz
  Şimdiden teşekkürler

  0
  yorum beğen