Aras Kargo Bayiliği ve Şartları

Gelişen ve genişleyen ekonomi pazarı yeni iş fikirlerini de beraberinde getirmekte. Kendi işini yapmak isteyen ve ünlü firmalar ile işini garanti altına almak isteyenler olabilir. Bayilik veren kargo firmaları arasında bulunan Aras kargo ile birçok kişi bayilik açıp kargo dünyasına adım atarak kazanç elde ediyor. Yatırım yapmak ya da kendi işinin sahibi olmak isteyenler için Aras kargo iyi bir alternatif olabilir.

Aras Kargo

1979 yılında dağıtım ve pazarlama şirketi olarak Celal Aras öncülüğünde kurulmuştur. Kısa sürede yakaladığı dağıtım ağı sayesinde, 1989 yılında taşımacılık sektöründe de faaliyete geçen Aras kargonun temelleri böylece atılmıştır. Kurulduğu günden bugüne kaliteli hizmet sunarak kargo firmalarından en iyileri arasında olmayı başarmıştır. Günümüzde bakıldığı zaman 13 bölge müdürlüğü, 825 adet şube ve 29 transfer merkezi ile hizmet ağını bir hayli genişletmiştir. Ayrıca yaklaşık 3320 araç ve 12 bin kişilik uzman personel kadrosu ile taşımacılık sektöründeki yerinin önemini görmek mümkün.  Yaklaşık 12 milyon kişi ve ya kuruma hizmet sunan Aras kargo bayilik vererek hem girişimcilerin hem de firmanın kazanmasını sağlıyor. Dağıtım ve ulaştırma hizmeti yaklaşık 1600 yerleşim merkezinden sağlanmaktadır.

Aras Kargo Bayilik ve Şartları Nelerdir?

Aras kargo bayiliği ile yeni bir iş kurmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak ve saygın bir firma ile risk faktörünü en aza indirmek Aras kargo bayiliği alarak mümkün olabilir. Bayilik hizmetinde bulunan her firma gibi, Aras kargo bayiliği ve şartları bulunur. Acentelik maliyeti şubelerde farklılık gösterebiliyor. Aras kargo isim hakkı için ortalama 30 bin ila 60 bin arası bir meblağ istenebilir. Banka teminat mektubu için 40.000-80.000 arası bir miktar ayrılması gerekir. Bu miktarlar değişiklik gösterebilir. Bütün şartlar açık olarak belirtilmediğinden kesin bir şeyler söylemek mümkün olmuyor. Firmayla birebir iletişim sağlamanız halinde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın resmi web sitesine girerek bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İstenilen bilgileri formda belirtmeniz halinde kısa sürede size geri dönüş yaparlar. Ayrıca Aras kargo web sitesinden iletişim bilgileri kısmından telefon numarasını alarak telefonla da bayilik isteğinizi ve şartları görüşebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here