AVM’lerde Stand Açarak Gelir Elde Etme

Akan giden zaman ile birlikte değişen insan hayatı beraberinde hobilerinden tutun işlerine kadar ve daha birçok farklı durumlarını da farklı niteliklere taşımıştır. Geride bıraktığımız her geçen gün yeni bina konseptleri, akıllı telefonlar ve daha birçok somut etken hayatımıza farklı tatlar ve zevkler katmış bulunuyor. Sadece bunlar değil tabii ki de, artık işlerimiz bile değişime uğruyor. İnsanların geçimini sağladığı iş potansiyelleri her geçen gün farklı boyutlara gelmiş ve insanların daha fazla kazanabilmesi adına çeşitli iş imkanları yaratılmıştır. Bireyler daha iyi paralar kazanabilmek için yaptıkları araştırmalar neticesinde imkanları dahilinde yer alan bütçeleriyle iyi bir iş üzerine kilitlenmektedirler. Bunun üzerine sizlere oldukça iyi kazanç sağlayan AVM’lerde stand açarak gelir elde etmek ile alakalı bilgileri bu konumuz içerisinde sizlere sunacağız.

 Kahve & Çay Standı Açarak Gelir Elde Etme

Çay ve kahve gibi içeceklerin ülkemiz insanları tarafından ne kadar sevildiğinin farkındayız. Buna hitaben sizlerde ülkemizde en çok tüketilen bu içecekler üzerine AVM içerisinde standlar açarak oldukça iyi gelirler elde edebilirsiniz. Müşteri potansiyeli olarak oldukça güçlü bir yapıya sahip olan AVM binalarında hem müşterilere hem de yüzlerce AVM çalışanına içecek hizmeti vererek oldukça iyi gelirler sağlayabilirsiniz. İster bir markanın franchising hizmetinden veya kendi imkanlarınızdan faydalanarak kendi markanızı oluşturup çay ve kahve standı sayesinde işlerinizi oturtabilirsiniz.

Kozmetik ve Parfümeri Standı Açarak Gelir Elde Etme

Alışveriş mağazalarını ziyaret edenlerin büyük bir kısmı kadınlardan oluşmaktadır. Kadın müşterilerin daha yoğun olduğu bu mekanlarda kozmetik ve parfümeri üzerine iş fikirleri yürütmek daha mantıklı geliyor. Mis gibi kokan bir standı kim ziyaret etmez ki, bu duruma dayalı olarak sizlerde çeşitli markaların franchising hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte kendiniz karma da bir stand açarak ta gelir elde edebilirsiniz.

Tatlı Standı Açarak Gelir Elde Etme

Alışveriş merkezlerinde müşteri potansiyeli yüksek olan bir diğer standlardan biri de tatlı üzerine hizmet veren işletmelerdir. Her ne kadar zevk ve keyif üzerine alışveriş durumu nitelendirilse de, alışverişler yorucu ve acıktırıcı bir durum ortaya koymaktadır. Sizlerde bu fırsatı değerlendirerek ülkemizde birçok AVM binasında yer alan tatlı standlarından birini açabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Tatlı derken illa baklava veya benzeri tatlılarla yetinmeyin, bunlarla birlikte waffle, donut, dondurma, künefe ve sütlü tatlılar gibi birçok farklı tatlıyı müşterilerinize sunabilirsiniz.

Şekerleme Standı Açarak Gelir Elde Etme

Şeker ürünleri şüphesiz hem çocukları hem de yetişkinlerin en sevdiği ürünlerden biri olmaktadır. Bu nedenle hem çocukların hem de yetişkinlerin yoğun olduğu bölgelerden biri olan AVM binalarında şeker ürünler üzerine bir stand açmak akıllıca bir fikir olabilir. Günümüzde birçok AVM’de bulunan şekerleme ürünlerine ait standlarda oldukça iyi gelirler elde ediliyor. Sizlerde bu ürünler üzerine satışlar yaparak hediyelik paketler hazırlayıp müşterilerinize farklı seçenekler sunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here