Avon Satarak Ek Gelir Elde Edin!

Kozmetik ürünlerinin satışı dünya üzerindeki insanlar var olduğu sürece tükenmeyecektir. Bu mantık ile kurulan birçok kozmetik şirketleri, belirli bir zincir kurarak müşteri çekme yöntemini kullanmaktadır. Dünyanın en önde gelen kozmetik firmalarından Avon, uygun fiyatları ve kaliteli ürünleri sayesinde Türkiye’de de bir numara olmaya aday markalardan biri haline geldi. Birçok bayan tarafından en az bir ürünü tercih edilen Avon marka ürünleri satarak ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

Avon Satışı Nasıl Yapılır?

Avon satarak ek gelir kazanmayı düşünenlerin sağlaması gereken tek şart 18 yaşını doldurmuş olmalarıdır. 18 yaşını doldurmuş herkes Avon satışı yapmaya başlayabilir. Bağlı olduğunuz Avon temsilcisi size o ayki ürün kataloğunu gönderir. Yapmanız gereken bu kataloğu yakın çevrenize, arkadaşlarınıza hatta tanımadığınız insanlara bile göstermek. Kişilerin beğendiği ürünlerin kodlarını not edip, ürün siparişini internetten girmek veya bağlı olduğunuz temsilcinize iletmek olacaktır. Bu şekilde satış yapabilirsiniz.

Avon Satışından Ne Kadar Para Kazanılır?

Avon satışından ne kadar para kazanacağınız tamamen yaptığınız satışlarla doğru orantılı olarak artmaktadır. Avon kazanç hesaplama yöntemi çok basittir. Sattığınız her ürün için ürün fiyatının %33’ünü alırsınız. Yani 100 TL’lik bir ürün satışından 33 TL kazanmış olursunuz. Yine basit bir örnek verecek olursak, 2000 TL’lik bir satıştan ise 660 TL kazanabilirsiniz. Bu şekilde aylık kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

Avon Satışına Nasıl Başlanır?

Avon ürünlerini satmaya başlamak için markanın internet sitesi üzerinden üyelik başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun ardından bölgedeki temsilciniz sizinle iletişime geçerek detayları sizinle paylaşacaktır. Avon satış temsilcisi başvurunuz onaylandıktan sonra size katalog gönderimleri düzenli olarak her ay yapılır. Ayrıca Avon’un yeni özelliği sayesinde, Avon’un sitesinde kendi sanal mağazanızı oluşturarak, müşterilerinizi buraya yönlendirebilirsiniz.Apartment for Rent in Mushrif Heights, Al Mushrif

Avon ürünlerini internetten satmak veya elden pazarlamak, tamamen çevrenizde satış yaptığınız kitleye bağlı olarak yapılacak bir seçimdir. Avon ürünlerini satarak ciddi bir ek gelir kaynağı yaratabilir ayrıca markanın ürünlerinden de %33’lük indirimle, yani kendi aldığınız dilimi düşerek yararlanırsınız. Bu sayede hem kendiniz hem de müşterilerinize kazandırırsınız!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here