Ayakkabı Dünyası Bayiliği ve Şartları

Ayakkabıda rahatın, şıklığın ve modanın adresi olan Ayakkabı Dünyası, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile müşterilerin memnuniyetini sağlayan aynı zamanda bayilik veren ayakkabı firmaları arasında yerini alan bir markadır. Ayakkabı Dünyası, kendi işini yapmak isteyenlere ve yeni girişimcilere bayilik desteği sağlayarak daha da geniş bir hizmet ağı ile ekonomiye canlılık katmayı planlıyor. Yeni iş ve bol kazanç sağlamak isteyenler, bayilik alarak kar etmeye başlayabilir.

Ayakkabı Dünyası

Akbacakoğlu grup tarafından 1923 senesinde kurulan ve 94 yıllık tecrübe ile ayakkabı sektöründe dev markalardan biri haline gelen Ayakkabı Dünyası, tüketicilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık vermek için çabalarını sürdürmektedir. Küçük bir atölyede başlayan bu serüven firmanın Ankara’ya açılması ile büyüme yönünde ilk adımlar atılmıştır. Alınan karar doğrultusunda 1953 yılında Ankara’ya taşınan firma, küçük bir dükkânda faaliyetlerine bir süre devam etti. 1973’te ise toptancılık sektörüne giriş yaptı. Nihayet 1996 yılında Ankara’da ilk mağazasını müşterilerinin hizmetine sunan Ayakkabı Dünyası kısa sürede mağazalar zinciri haline geldi. Esas Holding ile 2014 yılında ortaklık anlaşması yapan Ayakkabı Dünyası, 58 mağaza ile ayakkabı hizmeti sunmaktadır.

Ayakkabı Dünyası Bayilik ve Şartları Nelerdir?

Sizde iş kurmak ve prestijli bir firma ile bayilik anlaşması yaparak güvenli bir ticaret yolunda emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız Ayakkabı Dünyası bayiliği ile bu düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayakkabı Dünyası, bayilik verirken sizden bazı kriterler ister. Mağazanın yoğun müşteri trafiği olan bölgelerde ya da işlek caddelerde olmasını ister. Ayrıca bir alışveriş merkezinin içinde bir mağaza olması da yeterli olacaktır. Mağazanın en fazla iki kattan oluşmasını talep ederler. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için mağaza ile birebir irtibat kurmanız gerekmektedir. Ayakkabı Dünyası bayilik verdiği mağazalara, sıfır stok riski ve %100 konsinye ürün temini gibi destekler vermektedir. Ayrıca lokasyon seçimi, proje, mimarlık, fizibilite, işe alım, personele gerekli eğitim ve bazı destek hizmetleri sağlamaktadır.

Jimmy’nin World Grill & Bar Müşteri Anketi

Ayakkabı Dünyası Bayililiği Başvuru Yöntemleri

Ayakkabı Dünyası ile yeni bir iş hayatına atılmak isteyen girişimci ya da yatırımcılar firmanın web sitesinden bayilik başvuru formu gönderebilirler. Site üzerinden iletişim bilgilerine ulaşıp telefonla da görüşebilirler. Bizzat görüşerek bayilik şartlarının detaylarına ulaşabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here