Az Sermaye İle Bayilik Alabileceğiniz Firmalar

Girişimcilik ruhu Türk insanının da var olan ve gerçek bir nitelik taşıyan faktördür. Bu durumu birçok farklı açıdan görmek oldukça mümkündür. Farklı fikirler, olası düşünceler ve yüksek hacimde para kazanmak her zaman fikir alışverişiyle doğduğundan ötürü Türk insanında bu etken fazlasıyla bulunmaktadır. Fakat bu faktörleri körelten ve girişimcilik ruhunu geriye iteleyen sorunlar bulunmaktadır. Bunların başında ise sermayenin yetersiz veya hiç olmaması girişimcilik ruhunu çürüten önemli bir tez olmaktadır. Girişimcilerin bu isyanı duyulmuş ki, artık devletin gözünden bile kaçmamakta. Buna hitaben devlet tarafından hibe ve kredi desteği gibi birçok teşvike dayalı girişimcilik silsilesi son yılların en çok konuşulan ve merak edileni olmuştur. Eğer az biraz sermayeye sahipseniz ya da devlet tarafından hibe almayı düşünüyorsanız sizler için özel olarak hazırladığımız ve 100 bin TL’den daha az olan az sermayeli iş sektörleri üzerine işleyiş gösterebilirsiniz.

Az Sermaye İle Çiğköfte Bayiliği Almak

Türk insanı 7’den 77’e çiğ köfteye karşı zaafı bulunmaktadır. Ülkemizde en çok tüketilen gıda ürünleri arasında yer alan çiğ köfte bayiliği için az bir sermaye gerektiği gibi aynı zamanda oldukça kâr bırakan bir iş potansiyeli olmaktadır. Az sermayeli bayilikler kapsamında baktığımızda ise en az sermaye limitine sahip olan iş fikirleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Buna bayilik veren firmalar ile örnek verecek olursak;

  • Miss Çiğ Köfte Bayiliği (5.000 TL)
  • Battalbey Çiğ Köfte Bayiliği (10.000 TL)
  • Tatlıses Çiğ Köfte Bayiliği (10.000 TL)
  • O Ses Çiğ Köfte Bayiliği (15.000 TL)

Az Sermaye İle Fast Food Bayiliği Almak

Az sermaye ile karlı bir iş kurmak ile ilgili var olan bu konumuzun ikinci sırasında ise Fast Food işletmeleri gelmektedir. Fast Food mekanları özelliklede öğrenci ve gençler arasında tercih edilen, aynı zamanda çalışan kesimlerin de tercihi olan vazgeçilmez restoranlar olarak biliniyor. Eğer az bir sermaye ile fast food üzerine bir mekan açmak istiyorsanız son dönemlerde oldukça popüler bir alan “çubuklu patates” bayiliği veren Chips F         unny adlı markaya bağlı olarak 10 bin TL gibi bir sermayeye sahip olarak bayiliği alabilirsiniz. Bu firmalardan bir diğeri de 5 farklı konseptte farklı ve çeşitli ürün sağlayan “New York Street Foods” adlı markaya ait bir bayi/franchising olabilirsiniz. Yaklaşık 3 dakikalık bir zaman diliminde sipariş edilen yiyeceğin hizmetini vermekle ünlü olan marka’dan bayilik alabilmek adına 20 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Az Sermaye İle İçecek Bayiliği Almak

Konumuzun en yüksek sermayesine ihtiyaç duyan son başlığı ise az sermaye ile içecek bayiliği alma üzerine olmaktadır. İnsanlar içecek konusunda bahanesi çok olan varlıklardır. Birini beklerken, otobüs beklerken veya alışverişten bulanıp bir şey içmek isterken bile mazereti bol olan varlıklarız. Kafe ve benzeri içecek mekanlarının son dönemlerde çoğalması da bunun üzerine olmaktadır. Günümüz birçok yatırımcıları bu işler üzerine girişimcilik sağlayarak iş potansiyelini güçlendirmiş ve özelliklede AVM’lerde boy gösteren mekanlar üzerine uğraş vermişlerdir. Az sermaye ile kahve mekanı açmak istiyorsanız bu kapsamda “Kahve Kutusu” 95 bin TL’lik bir sermaye ile iş yeri açmanızı sağlıyor. Öte yandan sağlıklı ve meyveli içecekler üzerine bir mekan açma planındaysanız eğer, bunun içinde 30 bin TL’lik masrafla harika bir iş yerine sahip olabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here