B-Fit Spor Merkezi Bayiliği Ve Şartları

B-fit, her yaştan, her gelir düzeyinden kadınların, spor yapmasına, sağlıklı ve fit bir yaşam sürmesine yardım eden, kadınlara özel olarak kurulmuş Türkiye’nin ilk ve en yaygın spor ve yaşam merkezi zinciridir. Bu sistem sadece kadınlara yöneliktir, başlangıcı Amerika’dır. Orada ortaya çıkan bu fikir, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olmuştur. 30 dakikadan oluşan istasyon çalışmasına dayanan antrenmanlarıyla, ülkemizin ilk ve en büyük kadınlara yönelik spor ve sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet veren B-fit bayilik fırsatları da sunmaktadır. B-fit fikri, 2006 yılında, ortaklarından birinin Amerika Birleşik Devletlerinde, günde yarım saatini spora ayırarak 2 beden incelmesiyle oluştu. Amerika’da 13 milyon kişinin katıldığı bu sistem, Türk kadınları için daha farklı yöntemlerle oluşturulmalıydı. Bu sayede fikir, ülkemizin ve kadınlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda tekrar şekillendirildi. Böylece, Türk kadınlarının sevebileceği tarzda, bir oluşumla Türkiye’ye adım attılar. Zamanla büyüyen B-fit ailesi, git gide bayilik açmayı düşünüyorum diyenlere bayilikler vererek genişledi ve birçok ile yayıldı.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle başvurunuz onaylandıktan sonra sizlerle sözleşme yapılıyor. Bu aşamadan sonra B-fit, açılana kadar ve açıldıktan sonra devamlı bayilik verdiği değerli girişimcilerinin yanında oluyor. Şubelere özel stand çalışmaları ve pazarlama aktiviteleri ile üye listeleri topluyor ve şubeyi bu listelerle açmanızı sağlıyor. Ayrıca anlaşmalı olduğu kurumlarla da çalışma imkânı veriyor. Tüm bunlar bittikten sonra bayilik alan girişimciler, bayilik ücreti ödemeden birer b-fit eğitimine alınıyor. Bu eğitimde profesyonel eğitimcilerle, pazarlama yaklaşımları ve yeni müşteriler getirecek bakış açısı kazandırılmaya çalışılıyor ki müşteri portföyünüz genişlesin.

Kimler Nasıl Başvurabilir?

B-fit sistemi sadece kadınlara yöneliktir ve önce ABD’de ortaya çıkmış ve ülkemize gelmiştir. B-fit’e başvurabilmek için daha önce çalışma deneyimi ya da sporcu olmak gibi şartlar aranmamaktadır. Bir bayilik almak istiyorsanız minimum 100 metrekarelik bir alanınız olmalı bunun da en az 40 metrekarelik kısmını spor alanına ayırmalısınız. Bir B-fit şubesi açmak için gerekli franchise bedeline, 18 farklı parçadan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, antrenörler için 4 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük oryantasyon eğitimi ve şube açılış desteği, tanıtım reklam gibi her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahil olarak belirtilmiştir. Kar marjınızı hesaplayıp çalışmalara başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here