Bargello Parfüm Bayiliği ve Şartları

Parfümler, tüm dünyada bay ve bayanların olmazsa olmaz aksesuarlarıdır. Her yaştan tüm insanlar, evlerinde kendi zevklerine uygun bir kokuya sahip birer parfüm bulundururlar. Tıpkı yemek, içmek gibi parfüm kullanımı da günümüz toplumunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Birbirinden farklı aroma ve kokuya sahip parfüm çeşitleriyle her zevke hitap edebilen Bargello parfümleri sayesinde herkes birer parfüm sahibi olabilmektedir. Açık parfüm piyasasın en tanınan ve en kaliteli markası olan Bargello’nun bayiliğini alarak sizler de oldukça geniş bir kitleye hitap edip kazancınızı hızla artırabilirsiniz. Tabi ki, bütün bayilik alımlarında olduğu gibi Bargello Parfüm bayiliği alımı için de bir takım şart ve gereksinimleri yerine getirmek gerekmektedir.

Bargello Parfüm Bayiliği Şart ve Gereksinimleri

Biraz önce sizlere bahsetmiş olduğumuz Bargello Parfüm bayiliği şartları, tüm bayilik şartlarında olduğu gibi kendine özgü, spesifik ve hem siz yatırımcıları hem de firma markasını optimum derecede etkileyecek şart ve gereksinimlerdir.

  • Mekan seçiminiz en az 10 metrekare alana sahip olan mekanlar üzerine olmalıdır.
  • Belirlenecek olan dükkan, işlek bir cadde üzerinde yer almalıdır.
  • Dükkanınızın dekorasyonunda Bargello parfüm firmasının belirlemiş olduğu şartlara uymanız gerekmektedir.
  • İlk kurulum için gereken mali kaynak miktarı 50 bin ile 60 bin TL arasıdır

Bargello Parfüm Bayiliği Başvurusu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz bayilik şartları sizler için uygun ve yerine getirilebilir şartlar ise geriye sadece bir tek adım kalıyor. O da Bargello Parfüm bayiliği başvuru formunu doldurmak ya da iletişim kanalları sayesinde Bargello Parfüm Firması yetkilileri ile iletişime geçip bayilik başvurusu ile ilgili bir görüşme talep etmektir. Unutmayınız ki, parfüm sektörü dünya çapına yayılmış ve tüm insanlar tarafından oldukça çok rağbet gören bir sektördür. Bu sektöre adım attığınız zaman kar oranınız yüzde 100 ile yüzde 200 arasında yüksek bir orana sahip olacaktır. Böylelikle bayilik için harcamış olduğunuz meblağları en kısa zamanda kapatıp direkt olarak kara geçmiş olacaksınız. Hem kısa vade hem de uzun vadede sizlere sektörel başarıyı sunan Bargello Parfüm bayiliği için iletişime geçmek istiyorsanız, www.bargello.com adresine veya info@bargello.com adresine tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca 444 0 274 numarasını arayarak da firma yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.

HoneyBaked Misafir Memnuniyeti Anketi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here