Battalbey Çiğköfte Bayiliği ve Şartları

Battalbey Çiğ Köfte, birinci kalite üretim yapan bir firmadır. Kendi karını %5 civarı, bayi karını ise %100 ve üzeri düşünen bir firmadır. Battalbey Çiğ Köfte, kaliteyi, ucuza piyasaya sürmeye çalışmaktadır. İnsan sağlığına değer veren, ülke çapında da saygı gören markadır. Bu markanın bayiliğini almak isteyen birçok insan bulunmaktadır. Bayilik başvurusu yapmak ve şartlarını öğrenmek isteyenler için bu yazı faydalı olacaktır.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle, Battalbey Çiğ Köfte, bayiliği almak isteyenler için firma herhangi bir ücret talep etmiyor. Herhangi bir ek ücret, kaparo, isim hakkı, teminat gibi haklar talep edilmemektedir. Şirketin belirlediği kriterlere göre bir yer tespit etmeniz lazım. Bayilik almak kolay ancak dükkanın yer tespitini yapmak zordur. İyi bir müşteri potansiyeli olan, satışınızı artırabileceğiniz, müşterilerin doğrudan geçebileceği yerlerde dükkân açmak önemlidir. Bundan sonra franchise ekibine ulaşmanız yeterli olacaktır. Markanın belli bir dekorasyonu vardır. Tespit ettiğiniz yerin belirlenen konsepte uygun olması için dekorasyon masraflarına katlanmanız gerekiyor.  Kırmızı, siyah renklerle donatacağınız dükkanınızın dışarıdan bakıldığında Battalbey şubesi olduğunun anlaşılması gerekiyor. Markanın konseptine uygun tabela ve dekorasyon maliyetlerini hesaplamanız gerekiyor. Battalbey Çiğ Köfte’nin günlük satış miktarının ortalama 15 ton olduğunu düşünürseniz, masrafların kendini amorti etme süresi kısa olacaktır.

Kendinize bulduğunuz dükkânın, tüm tadilat işlerini hallettikten sonra ürün siparişi almakla işe başlayabilirsiniz. Gönderilen ürünleri perakendeye dönüştürüp, satışınızı gerçekleştiriyorsunuz. Bundan sonrası size kalmış. Diğer çiğ köfte şubeleri arasında satışınız ile farkınızı göstermeye geliyor sıra.

Ne Kadar Kazanılır?

Üniversite öğrencilerinin sıklıkla bulunduğu yerlerde açılacak dükkânlardan iyi gelir elde edilir. Çiğ köfte dükkânı açacaksanız motor kuryenizin de olması gerekmektedir. Motor kuryesi olmayan çiğ köfteciler dışarıya paket servisi yapamayacaklarından kazançları doğrudan etkilenir. Yer seçiminin bir kez daha önemli olduğunu vurguladıktan sonra başarılı ve istikrarlı çalışan bir Battalbey Bayisi, bayilik alırken katlandığı tüm masrafları 2 ayda amorti edebilir. Bunun dışında bayilik karları yaklaşık olarak %130 olurken aylık 6000- 12000 TL arasında değişen miktarda kazanç sağlanabilir. Tüm bunlar bayiden bayiye göre değişebileceği gibi yukarıda sayılan diğer dış etkenlere ve satışa sunacağınız çiğköfte fiyatlarına da bağlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here