Baydöner Bayiliği Nasıl Açılır?

Türkiye’de ciddi bir yere sahip olan ve geçmiş yıllarda yapılan bir araştırmaya göre; döner denildiğinde akla ilk gelen, en fazla şubesi olan döner markası olarak bilinen Baydöner bu kapsamında franchise adayları ile görüşmeye devam ediyor. Özellikle reklama önem veren bir firma olduğu için müşteri yelpazesi gün geçtikçe daha da artıyor. Müşterileri arttıkça da daha fazla şubeye ihtiyaç duyuyor. Bu durumda girişimci ruhuna sahip, çalışkan, iş ahlakına uyan bireylere kapılarını açıyor. Böylesine önemli bir firmanın parçası olmak da kişilerin kâr marjlarını yükseltiyor.

Baydöner kalite standartlarında çalışan, müşteri ile olan ilişkisine önem veren, aynı zamanda farklı kesimlere hitap edebilen bir marka olduğu için çok tercih ediliyor. Hem müşteri hem de franchise adayları bu konuda tereddüt etmeden seçimlerini Baydöner’den yana kullanabiliyor. Zengin menüsü ve uygun fiyat koşulları sayesinde daha sevilen bir yer olduğu için de her kim şube açıyorsa mutlaka kârlı bir iş yapmış oluyor.

Baydöner’in sunduğu tüm hizmetler ‘’İyi Üretim Uygulamaları’’’ kapsamında geniş bir denetimden geçiyor. Bu nedenle herhangi bir hijyen açığı, ya da farklı bir probleme izin verilmiyor. Tüm yasalara uyan bir marka olduğu gibi, bir çok anket sonucunda en çok tercih edilen döner markaları arasında yer alıyor. Eğer siz de böyle kârlı bir iş ile ilgilenmek istiyorsanız, ben de döner dükkanı açabilirim bu işi başarabilirim diyorsanız hemen yapmanız gerekenlerden bahsedelim.

Baydöner bayiliği açmak için yetkililere info@baydoner.com ve bulent.polat@baydoner.com adresler üzerinden ya da 0232 464 42 35 numaralı telefondan ulaşıp  bilgi alabilir, başvurularınızı yapabilirsiniz. Merkez ofisi İzmir’dedir. Görüşmelerinizi kabul edildiğiniz taktirde yüz yüze de gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm olanaklara sahipseniz ve başvurunuz kabul edildiyse Baydoner ile yapacağınız sözleşme 10 yıllık olacaktır. Vereceğiniz toplam bedel 400.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca restoran seçimi sizin isteğiniz ve talebiniz doğrultusunda firma yetkilileri tarafından yapılacaktır. Açılacak yerin müşteri kapasitesi, konumu gibi faktörlere öncelik verilecektir. Mekan iç ve dış dekorasyonu firma tarafından yapılacaktır.

Eğer sermayeniz varsa ve böyle bir işe girmek istiyorsanız yiyecek sektörü tam size göre. Çünkü asla yok olmayacak ve her dönem daha da fazla kâr getiren bir sektördür. Baydöner de kaliteli standartları sayesinde gelirinizin artması için çalışmalarına devam edecektir. Tüm bunlar için bazı eğitimlerden de geçmeniz gerekmektedir.

Baydöner bayiliği açarken firma kendi bünyesinde eğitimler vermektedir. Pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi konularda desteğini her zaman sürdüren bir firma olduğu için işletme konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Siz de yiyecek sektörünün içinde olmak ve bunu çok iyi firmalar ile başarmak istiyorsanız hemen başvurularınızı yukarıda belirttiğimiz adresler sayesinde yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here