Baydöner Bayiliği ve Şartları

Her ne kadar dünyanın farklı ülkelerinden döner üzerine sesler yükselse de, şüphesiz döner Türkiye’nin milli lezzetlerinden biri olmaktadır. Avrupa ve dünyada baklava ve şiş kebap gibi yiyecekler kadar tanınan döner, birçok farklı ülkede Türkler tarafından işletmeler halinde yer alıyor. 150 yıllık bir geçmişe sahip olan bu eşsiz tat günümüzde birçok farklı marka tarafından daha da lezzetli bir sunum ile ülkemizin her bir köşesinde yerini almakta. Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde de satışlarında büyük bir rağbet olan döner, şimdilerde ise tanındık markalar adı altında işleyişlerini sürdürmeye devam ediyor. Bunlardan biri de Baydöner ismiyle gerek ülkemizde, gerek ise Avrupa’da birçok şubesiyle hizmetlerini sürdüren önemli bir marka olmaktadır.

Markalaşma sürecini kısa evrede tamamlayan ve artık büyüyerek dünyanın dört bir yanında verdiği bayilikler sayesinde farklı kültürlere ve mutfak tatlarına sahip insanlara lezzeti sunmaya devam ediyor. Ülkemizde birçok usta tarafından hazırlanan farklı tatlarla midemizi şenlendiren dönerler et ve tavuk döner olmak üzere iki farklı çeşitte bulunmaktadır. Hatta bu durum öyle bir hale dönüşmüş ki, vejetaryenler için özel döner seçenekleri de bulunuyor. Birçok girişimci ruh ise farklı işlere yatırım yapmak için arayışlarda olmakta. Her ne kadar dönercilik mesleği eskiye dayalı olsa da marka adı altında bulunmak ve en güzel lezzeti sunmak herkesin harcı değil. İşte tamda bu konuda Baydöner birbirinden lezzetli döner çeşitleriyle her damak tadına hitap eden enfes bir lezzet sunuyor.

Baydöner Bayiliği Başvuru Şartları

Baydöner henüz 11 yıllık marka olmakta ve 2006 yılından bu yana hep aynı istikrarlı ilerleyişi ile markalaşma sürecini başarılı bir şekilde bitirmiş, günümüzde dev markalar arasında yerini almıştır. Ülkemizde en yaygın döner restoranı olarak büyüme kat eden Baydöner, artık girişimciler içinde bir fırsat sunarak bayilik almak isteyen herkese firma şartları altında bulunması kaydıyla franchise hizmeti vermektedir. Türkiye başta olmak üzere her il ve ilçede adını tabelalara yazdırmak isteyen Baydöner, Avrupa ve dünya ülkelerine de açılarak adını global bir markaya taşımak istiyor. Günümüzde Rusya, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Almanya gibi ülkelerde franchise işletmeleri bulunan Baydöner, bu ülkelerdeki bayi sayılarını yükseltmeyi hedeflemekte.

Gelelim bayilik üzerine olan önemli şartlara; Baydöner markası bayilik sözleşmesini 10 yıllık bir sürece bağlıyor. Öte yandan franchise giriş bedeli olarak döviz üzerinden anlaşma sağlayan marka bu bedel için 50 bin dolar + KDV talep ediyor. Restoran olarak işletme yapacak olan kişiler için ise 250 bin dolar + KDV talep etmektedir. Bunların yanı sıra restoranın elde ettiği gelirden aylık olarak %2 reklam ve %5’de sabit bayilik ödemesi istenmektedir. Konum ve yer olarak her ne kadar işletmeci önerilerde bulunsa da bu duruma açıklık getirip son kararı Baydöner yönetimi veriyor. Tercihen ana caddeler ve kalabalık noktaları belirleyen Baydöner, 150-200 metrekare zorunluluğunu da şart koşuyor.

Hotel Apartment for Rent in Dubai

Baydöner Bayilik Başvuru Kanalları
Tel: 0(232) 464 42 35
Adres: Adalet Mahallesi Anadolu Caddesi No: 41 Bağımsız Bölüm K-20/NO:17 Megapol Tower | Bayraklı / İzmir
Web: baydoner.coma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here