Bayilik Veren Kargo Firmaları Nelerdir?

Taşımacılık sektörü son zamanlarda genişleyen ve büyüyen bir profil ile hayatımızın birçok alanında yer alır. Son 10 yılda farklı firmaların da girmesiyle sektör canlanmıştır. İnternet sayesinde alışveriş ortamı oluşması ile taşımacılık daha da önem kazanmıştır. Bayilik veren kargo firmaları ile kargo şubeleri hemen her yerde kurulmuş durumda. Aklınıza gelebilecek her alanda kargolara ihtiyaç duyulmaktadır. Taşımacılık alanında birçok firma hizmet vermektedir. Bu firmalar ayrıca bayilik vererek gücüne güç katmanın yanı sıra, girişimcilerin de taşımacılık sektörüne atılmasına katkıda bulunmaktadırlar. Bu sektörde siz de olmak istiyorsanız bayilik yöntemi ile adımlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Bayilik Veren Kargo Firmaları

Ülkemizde yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmeti veren birçok firma bulunur. Bu firmalar ile bayilik alarak kargo sektöründe yerinizi alarak bol kazançlar elde edebilirsiniz. Bu iş için oldukça sermaye gerektiğini sizler de tahmin ediyorsunuzdur.

Bayilik veren kargo firmalarından bazılarını sayacak olursak;

  • Aras Kargo
  • Sürat Kargo
  • MNG Kargo
  • UPS Kargo
  • Postrans Kargo
  • Telekurye
  • Atak Kargo
  • Ase Ekspres
  • Vatan Kargo, bayilik veren kargo şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin bayilik için çeşitli şartları ve kriterleri bulunmaktadır.

Kargoların Bayilik Şartları

Kargolara acente başvurusunda bulunmak için bazı şartlar vardır. Her kargo şirketi, kendi firması bünyesinde bayilik için bazı kural ve unsurları aramaktadır. Açılacak olan şubenin metrekare bazında ebatları, bulunduğu bölge, taşımacılıkta kullanılacak araçlar, gerekli teknolojik donanımlar ve birçok unsur firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Bu unsurları iş ortaklığında bulunmak istediğiniz kargo firmasıyla, başvuru yaptıktan sonra detaylıca görüşebilirsiniz. Her firmanın talepleri farklı olacağından bayilik maliyeti de farklılık gösterecektir. Bakkal Bağlantı Müşteri Geribildirim Anketi

Kargo Bayilik Başvurusu

Bu işte kararlı iseniz ve yeterli sermayeniz varsa bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Kargo bayiliği almak istediğiniz taşımacılık firmasını seçerek web sitesine girmeniz gerekir. İlgili firmanın sitesine girip bayilik veya acentelik başvuru formunu doldurup göndermeniz gereklidir. Firma size geri dönüş yaparak detaylı bilgiyi aktaracaktır. Bayilik başvurusu yaparak firmadan gerekli bilgileri ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Bayilik maliyetini ve tüm konuları firma ile birebir konuşarak karara bağlayabilirsiniz. Ayrıca firmaların iletişim bilgilerine web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Vatan kargonun şartları çok uygun tavsiye edebilirim şirket acentenin tüm ürünlerini ücretsiz veriyor üstelik bayilik ücreti aşmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here