Bayilik Veren Optik Firmaları

Yiyecek firmalarından optik firmalarına kadar birçok marka franchise (bayilik) vermeye devam ediyor. Ülke içinde bazen de yurtdışında hizmetlerini sürdüren bu firmalara kendi koşullarını göz önünde bulundurarak başvurabilir ve belli bir sermaye ile optik bayiliği elde edebilirsiniz. Bayilik veren optik firmalarından bazıları şunlardır:

Atasun Optik:

Sağlık konusunda uygun fiyatlı seçenekleri ile son yıllarda adından sıkça bahsettiren Atasun Optik bayilik veren optik firmalarının başında gelmektedir. 2008 yılında yaptığı ortaklık sayesinde çok daha popüler olan Atasun Optik için şartları değerlendirip kriterlere sahipseniz bayilik elde edebilirsiniz. Mekanı seçerek rapor oluşturup, tüm prosedürleri yerine getirip ve başvuruda istenen tüm belgeler ile ayrıntılara sahip olarak bayilik için başvurabilirsiniz. Tüm ayrıntılar başvuru sırasında öğrenilmekte ve ardından firma ile iletişime geçerek bayilik şartları tamamlanmaktadır. Ancak Atasun Optik bayiliği için maddi anlamda masraflı bir yolculuk sizi beklemektedir. Dekor ve mekan hazırlığının diğer optik şubeleri ile aynı olmasına özen göstermeli ve bazı ödemeleri de anlaşma sırasında ödemelisiniz. Özellikle alışveriş merkezlerindeki optikler çok daha kazançlı mekanlar arasında gösterilmektedir.

Opmar Optik:

Yine bayilik veren optik firmalarının başında gelen Opmar Optik’te uygun fiyatlı seçenekleri ve %100 müşteri memnuniyeti olan firmalar arasındadır. Bayilik için telefon ya da mail yolu ile iletişime geçerek şartları öğrenebilir ya da direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Opmar Optik’in en büyük avantajı zarara uğramaması için personel eğitimi sunmasıdır. Böylece eğitimli personeller ile bayilik açabilir ve büyük fırsatları elde edebilirsiniz. Şimdiye kadar birçok yerde mağaza açan Opmar Optik, İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde faaliyet göstermektedir.

FER Optik:

Bayilik sistemine geçen Fer Optik gerekli şartlar uygun olduğunda maliyeti 400 Bin TL ile franchise vermektedir. Büyükşehirlerde ve turistik bölgelerde önceliği olan Fer Optik’e alışveriş merkezlerini mekan sunarak daha tercih edilebilir olabilirsiniz. Fer Optik bayilik şartları için optik ile iletişime geçebilir ya da mail yolu ile şartları öğrenebilirsiniz. Birçok şehirde bayilik açmayı düşünen Fer Optik’in şimdilik sadece İstanbul ve Antalya’da şubesi bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here