Bayim Olurmusun Fuarı Kapılarını Açtı

Bu yıl 16.’sı gerçekleşen Türkiye’nin alanındaki ilk, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük franchising fuarı olan Bayim Olur Musun? franchising ve markalı bayilik fuarı 11 Ekim’de kapılarını açtı. 14 Ekim’e kadar sürecek olan fuarı Ulusal Franchising Derneği (UFRAD) destekliyor.
İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 5-6 ve 7. salonlarda gerçekleşen Bayim Olur Musun Fuarı ‘na sektörünün lider markalarının yanı sıra yeni markalar da katılıyor. Özellikle Arap ve Dubaili yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği fuara franchise almak isteyenler her sektörden iş birliği anlaşmaları ve birebir görüşmeler gerçekleştirecek.
Fuar boyunca gerçekleşecek olan seminer programı tüm katılımcı ve ziyaretçilere de açık. Franchising, yatırım fırsatları, markaların yurt dışına açılımları, girişimcilik, franchise sözleşmelerinde dikkat edilmesi gerekenler, telif hakları kanunu, yatırımın geri dönüşü ve daha birçok önemli başlık alanındaki uzman isimler tarafından seminer alanında konuşulacak.
16. Bayim Olur Musun Fuarı’nda kahve ve kafe zincirleri, fast food markaları, SPA – masaj firmaları, gayrimenkul danışmanlığı, çanta, mobilya, tekstil, kozmetik ve yazılım alanında birçok marka girişimcileri bekliyor.
17. Bayim Olur Musun Fuarı 2019 yılında 10-13 Ekim 2019’da CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here