Beko Beyaz Eşya Bayiliği Ve Şartları

Dünyaca ünlü beyaz eşya markalarından birisi olan Beko, gerek Türkiye genelinde gerekse dünya genelinde hizmet veren bir dünya markası haline gelmiştir. Beko bayiliği isteyen adaylara uygun ortam ve koşullar dahilinde beko yetkili bayilik verilmektedir.

Beko Bayiliği İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Beko bayiliğini bireysel ya da tüzel kişiler alabilmektedir. Ancak bayilik için mutlaka bu şartların adaylar tarafından karşılanması gerekmektedir.

Beko bayiliği alacak kişilerin;

– Öncelikle müşteri merkezli, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri becerisi yüksek kişiler olması,

– Markayı en iyi şekilde temsil edebilme özelliğinin yanı sıra bayi içinde yeteri sayıda personel çalıştırabilecek maddi güce ve liderlik özelliğine sahip olabilmesi,

– Hiçbir banka ile geçmişte sorun yaşamamış olması gerekmektedir.

Beko Yetkili Bayi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beko markasının her bölgede bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Beko bayiliği almak isteyen kişiler bulundukları bölgenin müdürlüğüne giderek beko yetkili satıcı başvuru formu doldurmak durumundadır. Ayrıca bayilik almak için www.beko.com internet sitesinden adaylar bu başvuru formuna da ulaşabilmektedir.

Beko bayiliği almak için başvuru formu ile başvurusunu yapacak olan kişiler formda bulunan kişisel bilgilerini, iletişim bilgilerini ve formda istenen diğer bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmak durumundadır aksi takdirde firma bayilik başvurusunu ilk aşamada direk iptal edebilmektedir.

Beko Yetkili Bayiliğinin Sağladığı Avantajlar

– Beko yetkili bayileri ürünlerden %35’e karda kar oranı alabilmektedir.

– Bayilerine sonuna kadar pazarlama desteği sağlayan Beko, aynı zamanda teknik destek imkanlarını de bayilerine sunmaktadır.

– Eğitimler doğrultusunda bayilerin sürekli ilerleme kaydetmesi amaçlanmaktadır.

– Ürün çeşitliliğinin çok fazla olduğu Beko markasında aynı zamanda kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemektedir.

– Beko bayilerinin yurt dışına satış yapma imkanı bulunmaktadır.

Beko Bayiliği Maliyeti Ne Kadardır?

Öncelikle Beko’nun bayilerde aradığı temel özelliklerinden birisi teminat verebilecek kişiler olmalarıdır. Beko bayiliğinde net bir rakam olmakla birlikte bayiliğin verildiği bölgeye ve dükkanın büyüklüğüne göre beyaz eşya bayiliği maliyeti de değişkenlik göstermektedir. Ancak Beko’nun talep ettiği en az maliyet 250 bin TL dolaylarında olmaktadır. Açılacak bayiliğin dükkan büyüklüğüne ve bölge özelliğine göre bu maliyet miktarı değişmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here