Bereket Döner Bayilik Şartları

Döner sektöründe öncü markalarından biridir. Müşteri ve kalite odaklı olarak çalışmakta olup bu yolda, ortaklarla zincir kurma hedefi olan bir işletme grubudur ve aynı zamanda kazan-kazandır prensibi izlemektedir.

Bereket Döner bayilik veriyor mu ?

Bereket Döner franchising vermektedir. Bunun için yatırımcılardan ilk bekledikleri şey, yatırımcıların bu işe girmek için giriş bedeli ve reklam payı vermeleri ve bununla  birlikte bankadan bir teminat göstermeleri olmaktadır.

Bayilik, franchising nedir?

Bayilik, Bereket Döner’in belli şartlar karşılığında imzalattığı sözleşmeye göre, markasını kullanılmasına ve müşteri oluşturmaya gerek kalmadan var olan müşteri portföyüyle devam etmesine izin vermek anlamına gelmektedir.

Bereket döner bayilik şartları 

En önemli şartlarından bir tanesi lokasyondur. Bayi kurmak için Bereket Dönerce kabul edilecek yerin gösterilmesi ve buna göre onaylanıp onaylanmayacağı kararının verilmesidir.

Mekanın verilen niteliklere göre mimari dekorasyona sahip olması gerekir. Alışveriş merkezinde olması ile cadde üstü mekanların mimari nitelikleri de farklılık göstermektedir.

Cadde üstü mekanlar için

Mekan dışı için gerekli özellikler şunlardır: Yaya trafiği yani yol üstünde yoğun bölgelerde olan,taşıtlı kişilerin özellikle yemek saatlerinde rahatlılıkla uğrayabileceği şekilde otopark alanları yeterliliği nasıldır, bunlarla ilgilenilir. Bunun haricinde aynı cadde üzerinde rakip döner mekanları var mı ,bunlarla yarışılabilir midir? Komşularının durumları , iş anlayışları nasıldır? Hangi çeşitlerde yeme-içme mekanları vardır? Ne kadarı tamamlayıcı niteliktedir? Bunların analizi yapılır.

Mekan içi için gerekli masa, oturma genişlikleri, tuvaletlerinin varlığı, Bereket Döner şartlarının iç mekan özelliklerinin ne kadar karşılandığı (metrekare bazında en az 10 olup BereketExpress konseptinde ise en az  4 metrekare istenmektedir) tespit eder.

Başvuru sırasında seçilen lokasyon için kâr-zarar tablosunu hazırlamanızı da sizden istemektedirler.(www.bereketdoner.com internet adresinden direkt olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.)

Bu iş için yaparken ödemeniz gereken toplam  yatırım tutarı  165000 lira (büfe dışındaki cadde üstü mekanlardır), sermayeniz ise 25000 civarı olmalıdır ve yaklaşık sağladığı toplam kazanç ise %20-25 şeklindedir (bulunduğu lokasyona göre miktar ve tutarlar değişiklik göstermektedir.)

Lokasyonun dışında önemli şartlardan diğerileri ise verilen eğitim beklentilerine uymak ve en önemlisi ürünün kaliteli ve hijyenik ortamda üretim ve satışının yapılması ile gerekli hijyen belgelerine sahip olunmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here