Best English Yabancı Dil Kursu Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni iş kurmak isteyen girişimciler, kısa sürede kendini geliştirerek daha iyi para kazanmayı hedef haline getirenler franchise alarak hayallerini gerçekleştirebiliyor. Bu sistem sayesinde bir markanın devamlılığı sağlanıyor. Eğer sizler de garantili bir girişimde bulunmak isterseniz best english yabancı dil kursu bayilik veriyor. Hem kârlı hem de eğlenceli olan bu sektörde yer almak kâr marjının oldukça yükselmesine sebep oluyor. Son zamanlarda yoğun ilgiye maruz kalan dil kursları gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu durum da sektördeki artışla birlikte, yeni girişimcilere iş imkanı sağlıyor.

Tüm insanlar yeni bir dil öğrenmek için ilgili kurumlara, kurslara başvurarak kendilerini geliştirmek istiyor. Gelişen ve değişen bir yaşam sürmemiz sürekli farklı ihtiyaçların doğmasına sebep oluyor. Yabancı dil de bunlardan bir tanesi olarak ilk sıralarda yer alıyor. Kişi, herhangi bir iş görüşmesine gittiği zaman beklenilen ilk özellik yabancı dilinin olmasıdır. Eğer en az bir tane yabancı dil bilmiyorsanız, işe girmeniz de çok zorlu bir hal alıyor. Bu nedenle yeni bir işe girmek isteyenler, ya da sadece kendini geliştirip daha iyi olmayı hedefleyenler yabancı dil öğrenmeyi tercih ediyor. Kurs merkezleri de bu sayede para kazanabiliyor. Öyleyse bir Best English yabancı dil kursu bayiliği almak için neler yapabilirsiniz hemen göz atalım.

Best English markası 1987 yılından beri hizmet vermektedir. Antalya’nın en eski ve en tecrübeli kurumu olması da insanların tercih etmesindeki önemli nedenlerden bir tanesi. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda insana yabancı dil kursu vermiş ve her giden memnun bir şekilde eğitimini tamamlamıştır. Bu eğitimlerin başında kurs almak isteyen öğrenciler iyi bir analizden geçiyor. İlk etapta ne kadar bilgisi olduğuna, hangi sınıfta- grupta yer alması gerektiğine ve eğitim sürecinin ne kadar olacağına karar veriliyor. Bu sayede doğru öğrenim sağlanmış oluyor. Bu kadar başarılı bir kurum olmasının nedeni ise Türkiye üzerinde herhangi bir kurumun aynı düzeyde eğitim vermiyor olmasıdır. Farklı teknikler ve öğrenim metodları ile dil öğrenmeye çalışanlar kısa sürede istediklerine kavuşabiliyor. Yüksek kazanç sahibi olması da girişimcileri franchise almaya teşvik ediyor. Son zamanlarda firmaya başvuran kesim gittikçe arttı ve artmaya da devam ediyor.

Türkiye’de toplam 5 şubesi olan Best English en az 25 şube açmayı hedefliyor. Bunun için de girişimcileri yeni şubeler açmaya davet ediyor. Eğer bayilik almak isterseniz öncelikle telefon ve ya mail aracılığı ile ön görüşme yapmalısınız. Ardından yer seçimi, sözleşme ve girişimcinin alacağı eğitimler gelecek. Ortalama şube açılış maaliyeti ise 50.000 ile 75.000 lira arasında olacaktır. Bayilik için 0530 401 96 57 numaralı telefondan Okan Kanyılmaz ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here