Beta Ayakkabı Bayiliği Nasıl Alınır?

1980 yılından kurulan Beta Ayakkabı ilk şubesini İstanbul Nişantaşı’nda açmıştır. İlk İhracatını ise ABD’ye yaparak 1986 yılından itibaren dış ticaret anlamında gelişme göstermiştir. Şu anda ihracat alanında büyük bir çoğunluğu AB ülkelerine olmak üzere her yıl 150 bin çift ürün temin etmektedir. Bayiliğe ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veren beta ayakkabı bayiliği 40’tan fazla mağaza ile Türkiye’de hizmet vermektedir. Ayakkabılarda doğal deri kullanan firma dünyadaki ayakkabı sektöründe yenilikçi bakış açısıyla son teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Bayiliğe Nasıl Başvurabilirim?  

Firmanın istediği şartlara uygun bir potansiyele sahipseniz beta bayiliğini rahat bir şekilde alabilirsiniz. Beta bayiliğini almak için online bayilik başvuru formunu doldurarak müracaat edebilirsiniz. Firma kurumsal sitesinde yer alan başvuru formunu doldurduğunuzda, gerçek başvuru olup olmadığı kontrol edilip bilgileriniz incelendikten sonra onaylanması için tarafınızla iletişime geçilir. Bayilik başvuru aşamasında firma tarafından istenilen belgeleri 1 hafta içinde göndermeniz gerekmektedir. Bu süre zarfından göndermeniz halinde 5 gün içinde gönderdiğiniz belgeler değerlendirilmektedir. Yapılan inceleme sonucunda olumsuz bir durumla karşılaşılmadığı takdirde beta müşteri hizmetleri tarafından bilgilendirilerek beta bayisi olma yolundan emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ayakkabı Bayiliğinde Neden Betayı Tercih Etmeliyim?

Ayakkabı sektöründe birçok firmaya göre çeşitli avantajlara sahiptir. En önemlisi büyük bir ürün portföyüne yer vermektedir. Güçlü bir ekip ve sermayeye sahiptir. 1980 yılından itibaren hem ithalat hem ihracat alanında bilinen ve kaliteye önem veren kitleler tarafından tercih edilen bir yapıya sahiptir.

Beta Müşterileri Verilen Hizmetler!

İster web adresinden giriş yaparak isterseniz bulunduğunuz bölgedeki şubeden gönül rahatlığı ile giderek alışveriş yapabilirsiniz. Ürü gamının son derece çeşitli olması müşterilere de zevkine göre bir tercih yapma imkânı sunmaktadır. Online olarak sipariş verdiğiniz bir ürün istediğiniz gibi değilse veya numarası büyük veya küçük geldiyse size en yakın şubeden de değişim olanağı sunulmaktadır. Bulunduğunuz bölgede bir beta ayakkabı şubesi mevcutsa buraya giderek kendi terciniz veya ayak numaranıza göre alışveriş yapmanızda fayda vardır. Böylece hem canlı olarak görmüş olursunuz hem de ayağınıza göre rahat bir seçim yapmış olursunuz. Aldığınız ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumda şube yetkililerinden veya müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Eğer ürün sipariş vermek istiyorsanız verdiğiniz sipariş takibi için site üzerinde beta sipariş takiplerinden kontrol edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here