Bolulu Hasan Usta Bayiliği Ve Şartları

Bolulu Hasan Usta, kendi sektörünün lideri olma özelliğiyle ve tüm Türkiye çapında açtıkları 135 şubesi ile hem ülkemizde hem de Kıbrıs’ta hizmet vermektedir. Sütlü tatlı ve geleneksel lezzetlerimizden olan ekmek kadayıfı, şekerpare ve aşure gibi tatlılarla da ünlüdür. Dondurmalarıyla da tercih edilen marka, su, soda ve limonata satmaktadır ancak firma uzmanlığının dışına çıkmak istemediği için ürün yelpazesi sınırlıdır.

Her geçen gün büyüyen Bolulu Hasan Usta, ilk günkü tadını ve kalitesini bozmamak adına, kendini sürekli yenileyerek sektöründe ilklere imza atmıştır. Ülkemizin ilk muhallebi fabrikası, ilk uzun ömürlü paket muhallebi, ilk paket kase içi muhallebi Bolulu Hasan Usta tarafından tüketicilere sunulmuştur ve ürünler ISO belgelerine sahiptir. Yurtdışına da muhallebi ihraç ederek farkını bir kez daha gösteren BHU, Türkiye’nin ilk muhallebi taşıma filosunun da sahibidir. Sütlü tatlılar, şerbetli tatlılara göre çok daha hafif olduğundan, insanlar tatlı ihtiyaçlarını karşılamak için nispeten daha sağlıklı olan sütlü tatlılara yönelmişlerdir. Bu nedenle Bolulu Hasan Usta şubelerinde sütlü tatlı tüketimi her geçen gün artmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Ülkemizde 1982 yılından beri hizmet veren Bolulu Hasan Usta, bunca yıllık tecrübesi, bilgi ve birikimi sayesinde ve tüm vizyonu ile bayilik başvurusu yapan kişilere franchise vermeye devam etmektedir. Franchise verirken beklentisi de tüm şartları sağlayıp, layıkıyla bayilik işini yürütebilecek kişiler olmasıdır.  Bolulu Hasan Usta’nın yurt içinde ve yurt dışında birçok franchise şubesi bulunmaktadır. 2016 yılında olduğu gibi bu yıl da kendine franchaise hedefleri koymuştur. Franchise giriş bedeli 30 bin Türk lirası olup yatırımınızın kendini amorti etme süresi yaklaşık 2,5 – 3 yıl arası sürede değişebilmektedir. Bayilik alacaklara, lokasyon olarak da belli şartlar koşan Bolulu Hasan Usta, cephesi geniş caddelerde kurulmak, yoğun yaya trafiği olan alışveriş merkezleri ya da alışveriş merkezlerinin bulunduğu caddelerde konumlanmayı istemektedir.

Nasıl Başvurulur?

1982’den beri ‘Doğru Kişi Doğru Yer’ bakış açısıyla değerli müşterilerine hizmet veren, sektörün öncü isimlerinden biri olan Bolulu Hasan Usta’ya bayilik için başvuru yapmadan önce onların sizden istediği şartları sağlayıp sağlayamadığınıza, kar marjınıza dikkat ederek atılımda bulunmalısınız. Öncelikle firmanın yayınladığı bayilik başvuru formunu doldurup firmayla iletişime geçmek gerekmektedir. Ana adreslerine giderek, telefon ya da mail yoluyla niyetinizi açabilir bayiliğini hemen almaya başlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here