Bonny Food Bayiliği ve Şartları

Bonny Food Bayiliği ve Şartları

Ailenize, akrabalarınıza, arkadaşlarınıza kısaca tüm sevdiklerinize gönderebileceğiniz, içi marshmellow, kestane, krema ve kek ile doldurulmuş çiçekler üreterek tamamen yepyeni bir sektör oluşturan Bonny Food, sizlere bu yeni trendin ortağı olma fırsatını sunmaktadır. Bonny Food firması tarafından üretilmiş olan BonnyKiosk konsepti sayesinde çok cüzi bir miktarla gayet uygun bir kazanç sağlayabilirsiniz. Sizler de bu karlı ve şirin trendin birer parçası olmak istiyorsanız Bonny Food bayiliği alarak Bonny Food ailesinin birer üyesi olabilirsiniz.

Bonny Food Bayiliği Şartları

Bonny Food Lezzet Çiçekleri adı altında toplanmış olan ve BonnyKiosk konsepti sayesinde oldukça geniş bir tüketici kitlesine hitap etmekte olan Bonny Food bayilikleri, kısa zamanda küçük bir yatırımla, sizlere ortalamanın üzerinde bir gelir kazanma fırsatı sunmaktadır. Türkiye genelinde hızla artan Bonny Food bayilikleri yakın zamanda da yurt dışına adım atarak dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyecektir. Bu hızlı ve sağlam gidişat ile kazancını artıracak, dolayısıyla bayiliklerinin de kazanmasını sağlayacak olan bu marka, bayilik şartları açısından da oldukça esnektir. Bonny Food bayilik şartları arasından en önemli olanı, BonnyKiosk konseptidir. Bu konsept, 5 metrekarelik bir alan üzerinde Bonny Food tarafından dizayn ve dekore edilen yapılardır. Bu konsept sayesinde sadece 20 bin TL’lik küçük bir yatırım ile ayda 4 bin TL kazanabilirsiniz. Ayrıca birden fazla BonnyKiosk sahibi olabilme imkanınız da var. BonnyKiosk’ların lokasyonları, Bonny Food yetkilileri tarafından yatırımcılara birer öneri olarak sunulmaktadır. Eğer yatırımcılar isterlerse yetkililer bu lokasyonları kendileri de belirleyebilirler. Bu lokasyonlar genel olarak işlek caddeler, Alışveriş Merkezleri, çiçekler ve gazete büfeleri olmaktadır. Ayrıca bu şartların yanı sıra Bonny Food, yatırımcılarına banka kredisi desteği, operasyonel destek, portföy yönetimi desteği, ürün temini ve PR desteği gibi ekstra avantajlar da sunmaktadırlar.

Bonny Food Bayilik Başvurusu

Yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz şartlar ve destekleri göz önünde bulundurduğunuz zaman Bonny Food bayiliğinin oldukça karlı ve gayet uygun bir seçenek olduğunu göreceksiniz. Bonny Food bayiliği başvurusu için franchise@bonnyfood.com adresine uğrayıp e-mail atabilir veya 444 13 71 numarasını arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here