Breadli Bayiliği Nasıl Alınır?

Artık herkes kendi işinin sahibi olmak için can atıyor. En büyük sorumluluk yatırımcılarda oluyor. Kimileri baştan, daha önce var olmamış yeni bir yer açmak istese de, kimileri de bayilik alarak büyük zahmetten kurtulmuş oluyor. Bayilik almanın pek çok yararı vardır. Bunlardan bir tanesi açılacak mekanın anahtar teslim olmasıdır. Siz herhangi bir işçilik ile uğraşmazsınız ve firma yetkilileri tüm mekan açma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlar. Önemli olan hangi sektörde iş yapmak istediğinizdir. Genelde bayilik fikri yiyecek- içecek sektöründe daha fazla kullanılmaktadır. Bunun sebebi, sektörün ölmemesi ve gün geçtikçe değişime yeniliğe uğramasıdır.

Breadli Bayiliği Alımı Detaylı Anlatım

Restoranların bir çoğu sürekli hizmet verir, ekstra bir durum oluşmadığı sürece kapanmaz. Breadli de fast- food restoranlardan bir tanesidir. Müşterilere soslu breadliwich, makarna, salata, tatlı, limonata, soğuk ve sıcak içecek servisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda paket servisi de olduğu için çok tercih edilmektedir. Breadli diğer fast- food markalarına göre daha uygun fiyatlı olduğu için herkes tarafından ilgi görür. Aynı zamanda lezzeti herhangi başka bir markada yoktur. Bu kadar tercih edilen ve müşteri kitlesi fazla olan markanın bayiliğini almak da mantıklı bir karar olacaktır.

Breadli kendisine başvuru yapan yatırımcıları ile ilk etapta telefon görüşmesi ile durum değerlendirmesi yapmaktadır. Ardından yüz yüze görüşmeler sağlanır. Tüm şartlar konuşulduktan sonra yer seçimi konusuna gelir. Siz başvuruyu yapmadan önce bir mekan belirlemelisiniz. Ama bu standartlara uygun olmazsa uzmanlar tarafından tekrar emlak arayışına çıkılmalıdır. Normal dükkanlarda 80- 100 metrekare arası olması uygundur. Alış- veriş merkezleri için ise bu rakam 40- 50 metrekareye kadar düşmektedir. Breadli bayiliği almak istiyorsanız cadde üzeri restoranların önünde kullanılabilecek alan olursa, daha uygun olacağı için ilk olarak bu tarz yerlere bakmanızda fayda vardır.

Breadli 2013 yılından beri bu isimle faaliyet göstermektedir. Merkeze ait 2, toplamda 6 şubesi bulunsa da zaman içerisinde büyüme ve gelişme gösterecektir. Hedef kitle olarak, insanların çok olduğu, üniversite ve lise çevreleri gibi alanları belirlemiştir. Bunun amacı müşteri kitlesini belirlemek ve daha fazla insanı markaya teşvik etmektir. Eğer restoranlar sürekli görünen bir yerde olursa, yakınlarından geçen insanların da hafızasında yer edinmiş olur. Böylece daha fazla müşteriyi çekebilirsiniz.

Breadli bayiliği almak için sermaye ihtiyacınız olacaktır. Breadli yatırımcılarından isim hakkı olarak 20.000 TL talep etmektedir. İsim hakkı karşılandıktan sonra mekanın büyüklüğüne göre tekrar fiyatlandırma yapılmaktadır. 90.000- 140.000 TL arası değişkenlik göstermektedir. Şubenin kurulum süresi ise 25- 35 gün olacaktır. Aynı zamanda Breadli girişimciye personel, eğitim, proje, pazarlama, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması ve ortak reklam konusunda destek vermektedir. İlgili kişi İlker Gören’e 0 (232) 339 22 55 ve ya 0 (532) 366 35 35 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here