Breadli Bayiliği ve Şartları

Breadli markası, İzmir menşeli, Türkiye çapında tanınan ve geniş kitlelere hitap eden bir fast food markasıdır. Breadli’nin kendine has sandviç türlerini Türkiye’de başka hiçbir yerde bulmanız mümkün değildir. Tamamen kendi üretimi olan sosları sayesinde de her müşterinin zevkine uygun tat seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Kendi üretimi olan B Cup Limonata’nın tadını Breadli’den başka bir yerde almanız olanaksızdır. Ayrıca tatlıları ve özel salatası ile kendi tarzını ürünlerine aktarmış olan Breadli’nin şöhreti gün geçtikçe katlanarak artmaya devam etmektedir. Eğer sizler de bu muhteşem lezzet dünyasının bir parçası olmak istiyorsanız Breadli bayiliği alabilirsiniz.

Breadli Bayilik Şartları

Birçok tanınmış marka gibi Breadli markası da bayilik verirken, yatırımcılarından bir takım şartları yerine getirmelerini istemektedir. Bu şartlar, markaların tamamen kendileri tarafından belirlenen spesifik gereksinimlerdir. Breadli bayiliği şartları ise aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz şekildedir.

  • Belirlenen mekanın genişliği 80 ile 100 metrekare olmalıdır.(AVM içi mekanlar için 40 ile 50 metrekare arası)
  • Mekanın ön kısmında kullanılabilecek boş alanların bulunması tercih sebebidir.
  • Girişimcilerin yeniliklere açık ve popülariteyi sağlayabilecek niteliklere sahip olması gerekmektedir.
  • İsim hakkı bedeli için 20 bin TL ödenmesi gerekmektedir.
  • Metrekare başına kurulum bedeli 1000 TL olarak belirlenmiştir.
  • Bayiliğin açılması için gereken minimum maliyet 90 bin TL olarak hesaplanmıştır.
  • Ortalama maliyet ise 140 bin TL olarak hesaplanmıştır.
  • Bayiliğin açılmasına kadar geçecek olan ortalama süre ise 25 ile 35 gün arasıdır.
  • Bayiliğin gelirinden ise hiçbir şekilde para talep edilmemektedir.

Breadli Bayilik Başvurusu

Breadli bayiliği başvurusu için atmanız gereken adımlardan ilki telefon görüşmesidir. Telefon görüşmesinde olumlu sonuçlar alınırsa, bunu yüz yüze görüşmeler takip edecektir. Yüz yüze geçen görüşmelerin pozitif sonuçlanması ile de yer seçimi aşamasına gelinir. Bu aşamada bayiliğin lokasyonu belirlenir. Sonrasında ise Franchise sözleşmesi taraflarca imzalanır. Bu aşamaların başarıyla sonuçlanmasının ardından da eğitim ve kurulum aşamaları başlar. En sonunda da bayiliğiniz işletme sürecine girmeye hazır durumda olacaktır. Breadli bayiliği başvurusunu yapabilmeniz için 0232 339 22 55 veya 0532 366 35 35 numaralarını aramanızla birlikte ilk adımı atmış olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here