arama

Broşür Dağıtarak Para Kazanmaya Ne Dersiniz?

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • BS
 • 1 Star
  Loading...

Hayatımızda ihtiyaçlarımızı daha rahat karşılayabilmek için paraya ihtiyaç duyarız. Para kazanmak için de çalışmak zorundayız. Eğer siz de para kazanmak istiyorsanız fakat tam zamanlı çalışma fırsatınız yoksa üzülmeyin. Çok çeşitli para kazanmanızı sağlayan part-time işler mevcuttur. Bu işlerde gününüzün ya da haftanızın bazı saatlerinde çalışarak para kazanabilirsiniz. Böylelikle para kazandığınız bu zaman dışında yapmanız gereken diğer sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilirsiniz. Sizin part-time olarak çalışarak para kazanmanızı sağlayacak part-time işlerden biri de broşür dağıtma işidir. Örneğin, öğrenci iseniz okul hayatınızdan geri kalmadan çok kolay bir şekilde broşür dağıtarak harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Yahut da çalışma saatleriniz çok yoğun değil ise broşür dağıtmaya da vakit ayırarak gelirinizi artırabilirsiniz.

Broşür Dağıtarak Para Kazanma İşi Nasıl Oluştu?

İnsanların işlerini artırabilmeleri için yaptıkları işleri duyurmaları lazım. İnsanlar yaptıkları işleri duyurmak için çok farklı yollar denerler. Örneğin; reklam aracılığıyla, afiş asarak ya da ilanlar vasıtasıyla bir şekilde halkla iletişim kurmaya çalışırlar. Bu duyurma yöntemlerinden biri de yapılan hizmetin broşürlerini bastırıp dağıtmaktır. Böylece hizmet yapan firmalar, mağazalar, marketler insanların kendilerini görmelerini ve yaptıkları hizmetten haberdar olmalarını sağlarlar. Ne kadar fazla kitleye adlarını duyurup hitap ederlerse, o kadar çok müşteri elde etme olanağı bulurlar.

 Nasıl Broşür Dağıtarak Para Kazanırım?     

Broşür dağıtarak para kazanma işi özellikle yeni açılmış olan market, mağaza vb. yerlerden bulunabilir. Broşürlerin bir yerde beklenip oradan geçen insanlara elden verilmesi isteneceği gibi verilen adresteki binalara dağıtılması da istenebilir. Verilen broşürleri gerekli zamanda ve gereken mekanlarda dağıtarak kolayca paranızı kazanabilirsiniz. Haftanın belli günlerinde ya da günün belli saatlerde bu işe yaparak gelirinizi artırabilirsiniz. Çok fazla bir güç gerektirmemesi bu işin en önemli avantajlarındandır. Eğer broşür dağıtarak para kazanma işi ne kadar gelir getirir diye aklınızda soru işareti varsa, öncelikle bu işin getireceği gelirin şehirden şehre hatta semtten semte farklılık göstereceğini bilmelisiniz. Bunu en iyi olarak bu işe başvurarak öğrenebilirsiniz.

Broşür Dağıtarak Para Kazanmanın Zorlukları Nelerdir?

Broşür dağıtarak para kazanma işi avantajlara sahip olduğu gibi dezavantajlara da sahiptir. Örneğin kışın soğukta ya da yağmurlu günlerde broşür dağıtmak sizi biraz zorlayabilir. Fakat unutulmamalıdır ki her işin bir zorluğu vardır. Eğer siz de bu işi mantıklı bulduysanız hemen bu iş için yapılan ilanlara başvurarak deneyebilirsiniz.

Evde Ek İş İlanları
 • Gözde yüzer
  4 ay önce

  Merhaba,
  Ankara keciörende oturuyorum su an bir iste calismadigim icin bu ise basvurmayi dusundum paketleme isini yapabilirim ozverili disiplinli hizli calisan biriyim

  2
  yorum beğen