Bubble Wrap İstanbul, girişimci ruha sahip yatırımcıları arıyor

Türkiye’deki her alışveriş merkezine, bir Bubble Wrap İstanbul açmayı hedefliyor

Klasik waffle tatlarını özel malzemelerle yeniden yorumlayan Bubble Wrap İstanbul, alışveriş merkezlerine yönelik ilk kiosk dükkânını, yılda yaklaşık 32 milyon ziyaretçi kapasitesine sahip Meydan İstanbul’da açtı. Baloncuklu özel bir hamur içerisinde tercihe göre dondurma ya da magnolia üzerine, mevsim meyveleri, farklı soslar, çikolata parçacıkları ve rengârenk şekerlemeler eklenerek dürüm şeklinde servis edilen Wrapleriyle festival havası yaratan mekânın, tatil bölgelerine yönelik ilk yazlık konsepti ise mart ayında Sahil Antalya’da hizmete girecek.

Yatırım 6 ayda geri dönüyor

Meydan İstanbul AVM’de hizmete giren 12 metrekarelik Bubble Wrap İstanbul kioskunun anahtar teslim toplam maliyeti 120 bin lirayı bulurken, yatırımın geri dönüş süresi ise 4 ila 6 ay olarak öngörülüyor. “Menümüzden yayılan enfes kokular, dikkat çekici sunumumuz, özel tariflerimiz ve bize özgü soslarımız, Bubble Wrap İstanbul’u kısa sürede şehrin popüler tatlı mekânlarından birisi haline getirdi” diyen Görpe, 2019’u markanın Türkiye geneline yayılma yılı olarak gördüklerini söyledi.  Bubble Wrap İstanbul’un, girişimcilere çok büyük ekonomik riskler almadan, düşük sermaye ile yüksek kar payı vaat ettiğinin altını çizen Görpe, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci ruha sahip herkesle işbirliği yapmaya açık olduklarını belirtti.

2017 yılında Kadıköy Moda’da aile işletmesi olarak açılan Bubble Wrap İstanbul, 2019’u 20 şube ile kapatmayı hedefliyor. Tadı, kokusu ve görüntüsü ile lezzet tutkunlarının kısa sürede müdavimi haline gelen mekân, İstanbul’daki ikinci şubesini Meydan AVM’de açtı. Mega kentin her iki yakasındaki popüler alışveriş merkezleri ile işbirliği görüşmelerinin sürdüğünü söyleyen Bubble Wrap İstanbul işletmecisi Aybars Görpe, “Meydan İstanbul AVM’deki kioskumuzu, aynı zamanda yatırımcılar için örnek bir girişim modeli olarak da tasarladık. Bu modelle, altyapısını hazırladığımız franchise sistemi üzerinden Türkiye’nin tüm AVM’lerinde olmayı hedefliyoruz” dedi.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler

Kendi işinin sahibi olmanın beraberinde getirdiği sorumluluk bilincine sahip, bu konuda yüksek motivasyonu olan, vizyoner, gelişime açık, azimli, çalışkan, dinamik, bu iş için yeterli sermayesi bulunan, Bubble Wrap İstanbul franchising sistemini uzun soluklu sürdürebilecek kararlılıkta, kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş girişimciler tercih edilmektedir.

Eğitim

Franchise alan girişimcilere, Bubble Wrap İstanbul standartlarının oturtulmasına yardımcı olmak, mutfağın ve servis yapılan yerlerin düzenli şekilde çalışmasını sağlamak ve sistemin eksiksiz işlemesini temin etmek üzere gerekli konularda eğitim desteği verilmektedir.

Destek Hizmetleri

Bubble Wrap İstanbul franchise alanlara, mimariden dekorasyona, mutfak ekipmanlarından tabelasına kadar tüm detaylarıyla anahtar teslim dükkân desteğinin yanı sıra kurumsal kimlik, pazarlama, tanıtım, reklam ve halka ilişkiler ile sosyal medya konularında destek hizmetleri sunmaktadır.

Buble Wrap İstanbul Meydan İstanbul AVM

Yatırım Şartları

Dükkân dekorasyonundan tabelasına kadar anahtar teslim iş fırsatı sunan Bubble Wrap İstanbul’un isim hakkı bedeli de dâhil yatırım maliyeti 150 bin liradan başlamaktadır. Franchise sözleşme süresi 5 yıl olup, her ay net ciro üzerinden yüzde 6 oranında royalty ücreti alınmaktadır.

Uygun Yerler

Özellikle Alışveriş Merkezleri, Bubble Wrap İstanbul işletmeciliği için en uygun yerlerdir. Bunun yanı sıra yaya trafiğinin yoğun olduğu işlek caddelerde küçük metrekareli dükkânlar, Bubble Wrap İstanbul için yeterli olmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here