Evde Buzdolabı Süsü İşi Yaparak Para Kazanmak

Hanımlar için evde yapılabilecek ek iş tavsiyelerimize devam ediyoruz. Bu yazımızda evde buzdolabı süsü yaparak veya paketleyerek nasıl para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz. Hepimizin evlerinde bulunan buzdolapları bildiğiniz gibi pek çok magnet süs ile mutfaklara bambaşka bir hava katıyor. Bu süslerin satış hacmi çok fazla olduğu için pazarlamacılar üretimleri hızlandırmak için el işi becerileri olan hanımlarla ortak bir çalışma yürütüyorlar.

Evde buzdolabı süsü yaparak para kazanmak ek iş tavsiyeleri arasında pek çok işten sıyrılarak ön plana çıkıyor ve hanımların hem keyifle hem de pratik bir şekilde yapıp ev bütçelerine katkıda bulunduğu bir iş oluyor. Tahmin edeceğiniz gibi bu işi yapabileceğiniz malzeme ve ekipmanlar işvereniniz tarafından size sağlanacaktır. Bu malzemeler; alçı, kalıp ve renkli boyalar, paketleme için naylon ve ısı cihazları şeklinde olacaktır. İşvereninizle anlaştıktan sonra bu malzemeler tarafınıza teslim edilir ve sizden haftalık bir teslimat beklenir. Bu işe ayırabileceğiniz vakit ve haftalık teslim edebileceğiniz buzdolabı süsü adedine göre kazancınız şekillenecektir. Her işte olduğu gibi yaptığınız işin kalitesi, adedi ve teslimat süresi, işvereninizin performans değerlendirmesinde etkili olacak ve kazancınız adına da belirleyici olacaktır. Buzdolaplarınızdaki magnet süsleri incelerseniz aslında yapımının çok zor olmadığını pratik bir iş olduğunu göreceksiniz. Buzdolabı süsü işi yapmak hanımların gerçekten sevdiği, ek iş olarak keyifle devam ettirdiği bir iş diyebiliriz.

Buzdolabı Süsü İşi Ne Kadar Para Kazandırır?

Pek çok ek iş seçeneğinde olduğu gibi, buzdolabı süsü işinde de kazanç sizlerin performansına bağlıdır ancak adı üstünde ek bir iş olduğu için asgari ücretin çok üzerinde bir kazanç planlamamanız hevesinizin kaçmaması adına tavsiye olunur. Günde 5 saatlik bir performansla üreteceğiniz buzdolabı süsleriyle aylık net bir asgari ücret ölçüsünde kazanç sağlamanız mümkün. Tabi bu konuyu işvereninizle görüşüp aranızda belirleyecek ve karşılıklı şartlarınızı kabul ederek bu işe başlayacaksınız. İşvereniniz size muhtemelen hızlı üretimlerde adet başı belirlenen ücretin artacağını söyleyecektir çünkü yazımızın başında da belirttiğimiz üzere bu pazarı çok geniş ve hızlı satılan bir ürün gurubudur. Hediyelik eşya satan tüm işletmeler, özellikle turizm bölgelerindeki pek çok işletme yerli ve yabancı turistler için akla gelen ilk hatıra olan buzdolabı süslerini peynir ekmek gibi satmaktadırlar.

Göründüğü üzere son derece pratik, kazancı tatmin edici, ek iş olarak rahatlıkla değerlendirilebilecek sempatik bir iş olarak buzdolabı süsü işi el becerisine güvenen çalışkan ev hanımlarını bekliyor. Tek dikkat etmeniz gereken, işvereninizin güvenilir biri olmasına dikkat etmenizdir. Çevrenizde bu işi yapanlar varsa onlardan mutlaka referans alın ve daha önce buzdolabı süsü yapıp ödeme alan arkadaşlarınızla görüşün. Tahmin edeceğiniz gibi ödemelerinizi iş sonu yani teslimatta alacaksınız. Sorularınızı ve değerli yorumlarınızı konu altına yazarak bize ve okuyucularımıza iletebilirsiniz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here