Cafe Crown Bayiliği ve Şartları

Tüm dünyada birçok kahve sever tarafından en çok tercih edilen kahve markası olan Cafe Crown bayiliği sayesinde kaliteyi ve keyfi müşterilerinize sunarak kısa zamanda büyük oranda kar etme fırsatı yakalamış olacaksınız. Cafe Crown’un eşsiz kahve çeşitleri sayesinde bulunduğunuz bölgede oldukça büyük bir tüketici kitlesine en hızlı şekilde ulaşarak beklediğinizin çok üstünde bir başarıyı da elde etmiş olacaksınız. Tabi ki, tüm bayilik alımlarında olduğu gibi Cafe Crown bayiliğinin de bir takım şartları, maddi talepleri ve eğitim gereksinimleri de mevcuttur. Fakat bu gereksinimleri karşıladıktan sonra Cafe Crown yetkilileri tarafından büyük bir destek de görmüş olacaksınız.

Cafe Crown Bayilik Şartları ve Gereksinimleri

Cafe Crown bayilik şartları arasında en çok dikkat çekeni, bayiliğin açılıp iş yapmaya başladığı ilk ay boyunca Cafe Crown yetkilileri tarafından görevlendirilmiş olan profesyonel bir ekip tarafından yönetilecek olmasıdır. Bu şartın amacı, Cafe Crown’un adına ve kalitesine hiçbir şekilde leke sürülmemesidir. Çünkü yeni açılan işletmelerin çoğu iş tecrübesizliği ve yönetim eksikliği nedeniyle kapanmaktadır. Cafe Crown bu durumun kendi markasına yansımasını asla istemediği için böyle bir şart koşmuştur. Böylelikle açılan bayiliğin Cafe Crown konsept ve kalitesi ile işletilerek standartının korunması hedeflenmiştir.

Diğer şartlara gelecek olursak, Cafe Crown yatırım bedeli 30 bin Dolar olarak belirlenmiştir. Reklam giderleri için ise yüzde 5 oranında maddi bir kaynak ayrılması gerekmektedir. Cafe Crown tarafından belirlenen son şart ise bayiliği alan şahsın işletmenin başında durmasıdır. Bu sayede hem iş takibi hem de yönetimsel sorunların ortadan kaldırılması ve işletmenin tamamen bayilik sahibi tarafından kontrol edilmesi amaçlanmıştır.

Cafe Crown Bayiliği Başvurusu

Eğer yukarıda sizlere aktarmış olduğumuz tüm şartları yerine getirebileceğinizden eminseniz, Cafe Crown bayliği başvuru formunu doldurarak bayilik alımındaki ilk adımı atabilirsiniz. Sonrasında ise lokasyon seçimi ve eğitimsel gereksinimlerin karşılanması gibi temel destekleri Cafe Crown yetkilileri tarafından temin edebilirsiniz. Bu destekler sayesinde de kısa zamanda bayiliğinizi açıp işe koyularak iş dünyasında hızlı bir ivme yakalayıp başarının kapılarını aralamış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here