Cafe London Franchise Almak İstiyorum

Cafe sektörü büyük bir hızla durmandan yayılmakta ve bu yerlere olan talep büyüme hızıyla doğu orantılı olarak yükselmektedir. Özellikle insan ilişkilerinde profesyonel bir yer edinmiş olan Cafe London bayiliği almak istiyorsanız tereddüt etmemelisiniz. Bir kafede önemli olan hoş ortamı ve kafe konsepti yanında ürünlerinin de çok lezzetli olmasıdır. Ayrıca müşteri karşılama şekli ve profesyonel eğitim görmüş personellerin üslubu son derece önemlidir.

Bayilik Sistemi Nedir? Neleri Kapsamaktadır?

Franchising sistemi ile her şey satış ortağı olduğunuz ve hizmetini verdiğiniz markaya bağlıdır. Bayi adayı ile firma arasında yapılan ticari sözleşme iki taraf arasındaki şartları, ödeme yükümlülüklerini ve hizmet koşullarını içermektedir. Bayilik sistemi ile anahtar teslim olarak şube açabiliyorsunuz. Bayi sahibi; yer seçimi ve bu yerin dekorasyonu, elemanlarının alacağı eğitim, satış pazarlaması, alınacak ürün ve malzemeler için firma tarafından profesyonel eğitim almaktadır.

Cafe London Bayiliği Almanın Avantajları Nelerdir?

Büyük kitleler tarafından bilinen, ulusal reklamları yapılan ve hizmetleri ile müşteri kitlesinin dikkatini çeken bir yapıya sahip olan Cafe London açmak çok doğru bir tercih olacaktır. Yeni kurulan işlerde başarısızlık riski ile karşılaştırıldığında bayilik alınan kafe sektöründeki oran %5 e kadar düşmektedir. Kurumsal bir marka altında hizmet vereceğinizden dolayı kendi oluşturacağınız ve tüm tedarikiyle kendiniz uğraşacağınız bir yer ile karşılaştırıldığında Cafe London bayiliği alarak hizmet vermeniz daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Marka tarafından alınan eğitimler sizi bir adım daha yukarıya taşıyarak uzman ekip oluşumu ile daha titiz hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Bayilik Ücreti Ve Reklam Maliyetleri Hakkında!

İşyeri için istenilen mağaza alanı ortalama 40m2’si açık alan, 120 m2’si kapalı alan olmak üzere diğer rakiplerinde yoğun olduğu yerde seçim yapılmaktadır. Giriş bedeli olarak 15 bin dolar, işyeri açma maliyeti olarak 300 bin TL ile 500 bin TL arasında yatırım yapılmaktadır. Herhangi bir tanıtım payı alınmamaktadır.

Cafe London Bayilik Süreci Nasıl Oluşmaktadır?

Cafe london franchising başvurularınız için web adresinde yer alan sayfanın alt tarafındaki bordo arka planlı London Cafe bayisi olmak istiyorum başlıklı butona tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz.  Öncelikle burada bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunda kısa kimlik bilginiz, iletişim bilgileriniz ve yatırım gücünüzün ne kadar olduğu ve aylık kazancınız ne kadar olmasını istediğinizi içeren kutucuklar bulunmaktadır. Bu başvurudan sonra süreç şu şekilde işlemektedir:

  1. Müracaatınız değerlendirilmesi ve bayiliğiniz uygunluk durumu görüşülür
  2. Bayi adayı ile marka merkezinin bulunduğu yerde yüz yüze görüşme yapılır
  3. Adayın kafe yeri için uygun gördüğün mekânın fizibilite çalışmalarının yapılır
  4. Adayın yer seçimi için bulduğu bir yer yoksa firma tarafından yer önerilir
  5. Yer konusunda karşılıklı onay verildikten sonra yatırım sözleşmesi imzalanır
  6. Belirlenen yerde proje hazırlama ve dekorasyon çalışmalarına başlanır
  7. Kafe yeri kurulurken bu zaman sürecinde alınacak yönetici ve personel için eğitim programı yapılır
  8. Bayi sahibi ve firma ile karşılıklı fikir alışverişi neticesinde ulusal reklamlar yapılır
  9. Şube kurulumunun tamamlanmasından sonra marka yöneticileri, bayi sahibi, uzmanlar ve personel tarafından gerekli kontroller yapılarak varsa hatalar giderilir
  10. Son olarak her şey tamamlandıktan sonra şube hizmete açılarak uzman ekip eşliğinde misafirlere hizmet sunulmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here