Cafe Nero Bayiliği Ve Şartları

Bayilik alarak, yatırımlarınızdan önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Dünyaca ve ülkece bilinen markaların bayilik ağına katılmadan önce, hangi markanın seçileceğine iyi karar verilmelidir. Cafe Nero, bayilik alınabilecek seçenekler arasında önemli bir yerdedir. 1997 yılında Türkiye’de kurulmuş olan bir markadır. 2007 yılında, ülke genelinde 50’den fazla şubesi bulunuyordu. Bu kafede, kahve severlerin hayran olacağı kahve çeşitleri yer almaktadır. Kahve dışında da çeşitli yiyecek ve içeceklerin satışı gerçekleştirilmektedir. Marka, şubelerini AVM içlerinde ya da yakınlarında açmayı tercih etmektedir.

Bayilik Almak İçin Yapılması Gerekenler

Caffe Nero, ülkemizde her geçen gün daha da fazla müşteri kazanmaktadır. Bu durumun farkında olan yatırımcılar, markadan bayilik alarak yatırımlarını kazanca dönüştürmektedir. Sizde Cafe Nero bayiliği almayı düşünüyorsanız, bayilik için uygun yerleri araştırmaya başlayabilirsiniz. Markanın AVM ve AVM yakınları gibi işlek noktaları tercih ettiği göz önünde bulundurulmalıdır. Cafe Nero şubeleri incelendiğinde, büyük bir çoğunluğunun kiralık dükkanlar olduğu görülür. Bayilik açmak için mekan satın almak yerine kiralayabilirsiniz. Kira ücretleri için yeterli bütçeye sahip olmak gerekir. Ülkemiz emlak sektöründe, kiralık iş yerlerinde ücretler bir hayli yüksek olabilmektedir. Bayilik işlemleri için firma ile doğrudan iletişime geçilmelidir.

Aranan Şartlar

Öncelikle, girişimci ruhlu olmak gerekiyor. Bayilik adayları, markanın ismini iyi bir şekilde kullanmalı ve geliştirmelidir. Bayilik açmaya karar vermeden önce markanın vizyonunu ve kalite standartlarının iyi bir şekilde araştırılması gerekir. Kurulacak olan bayiliğin kira, donanım ve eleman masrafları için ilk etapta güçlü bir sermayeye ihtiyaç duyulabilir. Marka payı gibi yüzdelikler de araştırılması gereken konular arasındadır. Bu yüzdeleri de hesaba katarak, aylık ya da yıllık kazancınızın ne olacağını kabaca hesaplayabilirsiniz.

Mekan seçimi de en önemli noktalar arasındadır. Bayiliğin, işlek bir noktada olması kazancı doğrudan etkilemektedir. AVM’ler insan trafiği açısından en yoğun alanlardan biridir. AVM içerisinde bayilik açmak önemli bir kazanç elde edilebilir ancak kira ücretleri de daha fazla olacaktır. Gelir gider konusunda denge sağlanıp sağlanamayacağı konusunda detaylı hesaplamalar yapılmalıdır. Tüm şartlar sağlandığı takdirde, marka ile iletişime geçilerek işlemlere başlanabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here