Cafe Point Bayiliği ve Şartları

Ülkemizde en çok hizmet veren sektörlerden biri haline gelen gıda işletmeciliği, hızla yayılarak büyümeye devam etmektedir. Bayilik sistemi ile birçok firma ününü yayarak hem girişimcilere fırsat tanıyor hem de firmanın büyümesine katkı sağlıyor. Kendi işini yaparak para kazanmak isteyenler için Cafe Point de bayilik veren cafe firmaları arasında yerini alıyor. Sizde cafe açarak bu sektöre atılmak istiyorsanız, Cafe Point bayiliği alarak karlı bir işe girişebilirsiniz.

Cafe Point

2013 yılında, Çekirdekten Kahveci Gıda San. Tic. Ltd. Şti ile Cafe Point markası adını kullanarak kahve sektörüne giriş yapmışlardır. Ürün hizmet çeşitliliği; Kahve, pasta, çikolata, yemek ve waffle’dır. Avrupa da yaygın olan ayaküstü kahve keyfini uygun fiyatlarla Türkiye’nin birçok yerinde müşterilerine sunmayı amaçlayan Cafe Point, hedeflerine ulaşmak için önemli bir yol kat etmiştir. Türkiye’deki üniversitelerin bulunduğu noktalara konuşlanmayı hedef edinmiştir. Bu hedefe ulaşmak için de bayilik vererek hızla markalarını yaymak istiyorlar. Bayilik bir diğer ifade ile Franchise fırsatı sunan Cafe Point ile gıda sektörüne bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Merkezi Bursa’da olan Cafe Point bayiliği ile kendi işinizi kurmanız mümkün.

Cafe Point Bayilik Şartları

İşyeri özellikleri arasında istenilen şartlar; Açılacak işyerinin üniversite kampüsleri sınırları içinde olması, hareketli ve işlek caddeler, alışveriş merkezleri gibi alanlarda olması şartları aranmaktadır. Girişimcide aranan özellikler ise, daha önceden ticari tecrübesi olan, inovatif ve markaya değer katacak özellikler aranmaktadır. Cafe Point ile iletişim kurmak için bu numarayı kullanabilirsiniz.(0224-222-44-11). Online başvuru seçeneği bulunmadığından Cafe Point bayilik şartları, telefonla öğrenilebilir.

Cafe Point Bayiliği Maliyeti ve Kazancı

Yurt içi ya da yurt dışı bayilik alabileceğiniz Cafe Point firması ile birlikte çalışmak ve bayisi olmak için, minimum 70 bin TL, ortalama ise 300.000 TL açılış maliyeti bulunmaktadır. Üç farklı konsept (Kioks, Ekspres, Plus) ile bayilik hizmetlerinin sunulduğu bir firmadır. Her konsept için farklı maliyetler söz konusu olabilir. Kioks’da aylık 500 TL gelirden pay talep edilir. Ekspres ve Plus seçeneklerinde de cirodan aylık % 3 pay vermek zorundasınız. Yatırımlarınızın size geri dönüş süresi yaklaşık 18-24 aydır. Ortalama kar marjı; Kioks % 300, Plus %500 ve Ekspres %300 şeklindedir. Firma bayiliğin yanı sıra eğitim ve birçok ek hizmeti de girişimcilere sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here