Cafe Zero Bayiliği ve Şartları

Kahve kültürü sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaygın bir kültürdür. Onlarca farklı tat seçeneği ile her yaştan insana hitap eden kahve, vazgeçilmez lezzeti ile herkesin gözdesi olmuştur. Cafeler ülkemizde çok yaygın işletmelerden biridir. Cafe bayiliği veren firmalar ile bu sektör her geçen gün geniş bir alana yayılmaktadır. Cafe Zero bayilik vererek girişimcilere destek vermenin yanı sıra firmasını büyütmek ve şube sayısını artırmak istiyor.  Gıda sektörü ile sayısız insan kazanç sağlamaktadır. Büyük firmalar ile çalışarak daha da bol kazançlı bir iş yapılabilir.

Cafe Zero

2015 yılında kurulan firma, bayilik vererek iş ortakları aramakta. Bayilik sitemi ülkemizde ve dünya çapında yaygın bir iş modeli olmasıyla yatırımcı ve girişimcilerin dikkatini çekmektedir. Cafe Zero bayilik ile cafe açarak kendi işinizi yapmanız mümkün. Cafe Zero sektörde yeni bir firma olmasından dolayı bayilik almak isteyenler tereddüt edebilirler. Bu gayet doğaldır. Herkes yatırımının karşılığını misliyle almak ister. Yüksek oranlarda kar ile işlerini büyütmeyi ister. Cafe Zero da sizlere bu imkânları altın tepiside sunan firmalardan biridir. Bu sektörü benimsiyorsanız ve başarılı olacağınıza inanıyorsanız, aynı zamanda gerekli bütçeye sahipseniz sizin için iyi bir gelir kaynağı olabilir.

Cafe Zero Bayilik Koşulları ve Maliyeti

Cafe Zero, bayilik vererek sistemdeki tüm risklerin en aza indirilmiş haliyle bir ticaret atılımını sizlere sunar. Kahve, çay ve birçok içecek gıda sektöründe müşterilerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ürün hizmet kapsamında kahve, tatlı ve pasta bulunmaktadır. Gerekli koşullar ve lokasyon işleri için firma ile birebir görüşmeniz gerekmektedir. Ortalama 300 bin ila 500 bin TL arası bütçe gerektirir. Kar oranı yaklaşık olarak %35 ile %50 arasında seyreder. Firma kar payı olarak %2’lik bir oranı bayilerinden talep eder. Toplamda 100 bayilik verme hedefi ile yola çıkmış bir firmadır. Cafe Zero bayiliği alan girişimcilere, proje eğitimi, pazarlama eğitimi ve personel eğitimi verilmektedir. Cafe Zero bayilik şartları için firma ile irtibat kurmanız gerekir. Açık olarak koşullar belirtilmemiştir. Bayilik başvurusu için gerekli bilgileri firmadan talep edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here