Çakmaktaş Cafe ve Restoran Bayiliği

Kahve kültürüne yeni bir soluk getiren Çakmaktaş Cafe ve Restoran markası bu alana yatırım yapmak isteyen girişimciler için ideal bir konsepte geliyor. Adını eski çizgi film serüveninden alan marka, bu kapsamda insanların ilgisini çekmekte olup, müşterilerin mekana akın etmesiyle kahve ve diğer ürünleri üzerine muazzam bir tat sunmaktadır. Cafe ve restoran işletmeciliği ile alakalı bir iş fikri yürüten girişimciler yatırımlarını son dönemlerde bu alanda değerlendirerek daha iyi gelirler kazanmaktadırlar. Her geçen gün ülkemizde büyüyen ve sayıları git gide çoğalan kahve mekanlarına Çakmaktaş markası da eklenerek marka bilinirliğini daha da yükseltmiş bulunmakta. Sektörde büyümek ve samimi bir marka oluşturmak isteyen girişimciler seçimlerini doğru adımlar atarak kazançlı bir mekan konseptine sahip olmakta. Sizlere konumuzun devamında Çakmakta Cafe/Restoran bayiliği ve şartları ile alakalı bilgiler sunacağız.

Neden Çakmaktaş Cafe ve Restoran Bayiliği Almalıyım?

Her gün yeni bir kahve mekanı alanıyla ilgili yeni markalar türemekte. Son yıllarda kendini geliştiren ve sıra dışı dekorasyonu ile insanları cezp eden Çakmaktaş markası müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet bir yana, bayileri ile sürdürülebilir iş konsepti sayesinde daha kalıcı bir hizmet akışı sunmakta. Türkiye’nin her ilinde aktif bir rol oynamak için işleyiş potansiyelini güçlendiren marka günümüzde ülke genelinde şube sayısını 15’in üzerine çıkararak kısa sürede büyüme hedefine kilitlenmiş bulunmakta. Üstün kalite ve farklı mekan konseptini bayisi olmak isteyen girişimcilere sunarak kahvenin sevildiği her yere ulaşmayı zirve noktası olarak belirlemiştir.

Kahve kültürüne yeni bir nesil anlayışı ile giriş yapan Çakmaktaş, bu kapsamda alternatif olarak geliştirdiği bu hizmet konsepti sayesinde sadece kahve barı kadar bir diğer hizmet alanı olan mutfak bölümünde de kaliteli hizmet sunmakta. Sadece kahve mekanları konseptine bağlı değil, aynı zamanda restoran özelliğiyle yemek hizmeti de sunan marka usta aşçılarıyla enfes tatlar üzerine hizmet veriyor. Dikkat çekici sunumu ve muazzam tatlara sahip yemekleriyle hizmet akışını olum yönde ilerletmekte. Bayilerine kârlı bir ticaret akışı sunan Çakmaktaş, personel, operasyon, eğitim desteği, inşaat teknik ekibi, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışı ile bayilik alanında tercih sebebi olmaktadır.

Çakmaktaş Cafe/Restoran Bayilik Şartları ve Başvuru Kanalları

Kahve alanında sükse bir yaklaşım izi yaratan marka bayisi olmak isteyen girişimcilerden bir takım şartlar ve bir miktar sermaye şartı koşmaktadır. Bu şart ve gider masrafları mekanın büyüklüğü ve konumuna göre değişiklik sağlamakta. Bunun konumuzun en altında verdiğimiz iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşarak başvuru işlemi için iletişime geçeceğiniz firma yetkilileriyle şartlar ve başvuru gereksinimleri için bilgi edinebilirsiniz. Yatırımlarınızın boşa gitmemesi ve kârlı bir iş çerçevesinde mekan sahibi olmak için Çakmaktaş markasını tercih edebilirsiniz. Başvuru için;

Firma’ya ait e-posta adresi: info@cakmaktas.com.tr
İletişim Numarası: 0(533) 123 28 56

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here