Caribou Cafe Franchise Almak

2011 yılından itibaren Türkiye’de faaliyet gösteren şirket Kuveyt merkezli bir firma tarafından yönetilmektedir. Dünyanın birçok noktasından hizmet veren kafe sektöründe öncülük yapan markanın Türkiye’de 70’e yakın şubesi bulunmaktadır. Uygun şartların taşınması durumunda caribou franchise almak isteyenlere güzel fırsatlar sunulmaktadır.

Caribou Bayiliği Almak İstiyorum!

Kahve çeşitlerinde çağ atlamış, tüketicilere muhteşem lezzetler tattıran şirketten kendi şartlarına ayak uydurarak bayilik talebinde bulunulabilir. Caribou bayiliği almak için yapılması gerekenler:

  • Öncelikle mekânın açılacağı yer seçimi çok önem arz etmektedir. Özellikle ana cadde üzerinde veya üniversiteye yakın ve işlek yerlerde olması önemlidir.
  • Bayilik başvurusunda bulunurken sadece kendiniz için başvuru yapmanız gerekir. Yani farklı biri üzerine bayi talebinde bulunamazsınız.
  • Başvuru yapan ve şubesi açılan kişinin kendisi her zaman yerinde durmalı ve profesyonel hizmet anlayışı ile hareket eden şirketin kurallarına riayet etmelidir.
  • Caribou firması şube sahibinin yoğun olarak işin başında durmasını farklı bir yere zaman ayırmamasını istemektedir.
  • Şirket; şubelerine tanıtım, kaliteli eğitim ve ürün alımları gibi durumlarda mutlaka destek vermektedir. Yıl içinde veya belli aralıklarla hizmet kalitesinin artırılması için şube yetkili ve çalışanlarına profesyonel eğitim verilmektedir.

Caribou Coffee Firma Künyesi

İstanbul merkezli ‘Global Kahve Anonim Şirketi‘ unvanı ile hizmet vermektedir. Şirket iletişim kurmak için web adresinde yer alan iletişim numaralarından, e-mail üzerinden veya genel merkezi ziyaret ederek talep veya önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Başvuru formunda; kahveler, yiyecekler, personel hizmetleri, bulunduğunuz şubedeki ortam, insan ilişkileri alanında, diğer ürün hizmetleri ve kiralık mekân yerleri hakkında talep oluşturabilirsiniz.  Caribou cofffe müşteri hizmetlerine çok önem vermekte ve talep ettiğiniz başvuruları detaylı olarak sonuçlandırmaktadır.

Caribou’ da Kariyer İmkanları

Şirket elemanlarına büyük önem vermektedir. Çünkü caribou çalışanları şubelerin tercih edilmesinde ve o mekânın sevilmesinde büyük rol oynamaktadır. Caribou elemanları kahvelerinizi hazırlayarak güzel yüz ve profesyonel hizmet anlayışıyla size lezzetli ikramlar sunmak için çalışmaktadırlar. Caribou elemanları yıl içinde sürekli aldıkları eğitimlerle; hatasız hizmetler sunmak, müşteri memnuniyetini artırmak ve şikâyet almamak için disipline ve özverili çalışmaya önem göstermektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here