Carwash Turko Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Alınır?

Yeni bir iş kurmak isteyen girişimciler, bayilik alarak tanınmış markaların gelirlerine ortak olabiliyor. Sıfırdan bir işletme açmak yerine bayilik alan yatırımcılar genel olarak bu işin daha kârlı olduğunu düşünmekte. Bayilik veren firmalar da gün geçtikçe artış gösteriyor. Hemen hemen her sektörde uzman markalar, bayilik vererek büyüyor ve gelişiyor. Şube sahiplerinin belirli özelliklere sahip olması ve sermayelerinin bulunması firma yetkilileri için yeterli oluyor.

Eğer bayilik alacaksanız her zaman yeniliğe açık, yeni fikirler üretebilen, işinin başında olan ve çalışma disiplinine uyan bir karaktere sahip olmanız gerekir. Bu özelliklerin sizde bulunduğunu düşünüyorsanız ve yeni bir işe girmek istiyorsanız Carwash Turko Oto Yıkama bayiliği almak için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Carwash Turko Oto Yıkama Türkiye’de verdiği hizmetler ile tanınmış bir marka olmuştur. Farklı ve çok başarılı araba yıkama hizmeti ile müşteri yelpazesi gün geçtikçe daha da genişliyor. Aynı zamanda araba yıkatmak için gelen müşterilerin rahat olmasını sağlamak adına ikramlarda bulunmaktan da kaçınmıyor.

Carwash Turko Oto Yıkama personellerinin hepsi güler yüzlü ve cana yakın kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede gelen müşteriler sürekli olarak bu markayı tercih edebiliyor. Her şeyden önemlisi bir işletmede çalışanların genel durumu o iş yerinin nasıl iş yapacağını belirliyor. Personeller de bu sorumluluğu üstlenmesi gereken bireyler arasında ilk sırada yer alıyor.

Carwash Turko Oto Yıkama 2014 yılında kurulmuş ve o günden beri aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmiştir. Müşteri odaklı çalışan bir firma olduğu için bayilik vereceği kişilerin de bu prensiplere uymasını istiyor. Her şeyden önemli olan müşteri memnuniyeti sağlanmadığı taktirde kâr oranlarında düşüş yaşanıyor. Bu nedenle Carwash Turko Oto Yıkama bayiliği verirken azimli ve girişken kişileri tercih ediyor. Eğer siz de bayilik almak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey ön başvurudur. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız ön başvuru sayesinde bayilik alacak kişiler arasında aday olabiliyorsunuz. Bu sırada bayiliğin verileceği il ve ilçe çok önemli bir rol oynamaktadır. Yakınlarında başka bir bayi varsa sizin başvurunuz onaylanmayabilir.

Ön başvuru kabul edildikten sonra firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme sağlanır. Bu görüşmeden olumlu bir şekilde ayrılırsanız sıkı bir iş sunumu hazırlamanız gerekmektedir. Ardından bayi açılacak yerin detaylı özellikleri, hedef kitle, nüfus, hava ve coğrafi şartlar, kalifiye eleman aralığı gibi konuların tarafınızdan sunulması ve sonrasında değerlendirmeye alınması aşamasına geçilecektir.

Tüm yapılması gerekenleri başardıktan sonra Carwash Turko Oto Yıkama bayiliği alacak kişi bir hafta temel eğitim almak zorundadır. Bu sırada bayi için firma tarafından kurumsal kimlik oluşturulacaktır. Her yeni şube için 10.000 TL üzerinde bir yatırım maaliyeti gereklidir. Tüm bu şartlar yerine geldikten sonra sözleşme imzalanır ve yeni iş yerinizin sahibi olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here