Cast Ajans Kurarak Para Kazanmak

Cast ajans kurmak istiyorum ve yanımda birçok eleman çalıştırarak firmalarla anlaşma yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız eğer o halde kısa bir araştırma yapmanız gerekli olacaktır. Kuracağınız, şirket olacağı için limited mi yoksa anonim mi yada şahıs firması mı kurmak istiyorsunuz bu tamamen sizin bütçeniz İle alakalı bir durumdur. Cast ajans kurarak yeni yüzler kazanabilir ve fotomodel yetiştirebilirsiniz. Kendi bünyenizde verebileceğiniz çeşitli eğitimler ile kazandığınız insanların önemli TV kanallarında olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii ki bağlantı yapacağınız firmalar bu konuda önemli olacaktır. Kendinizi çok iyi tanıtmalı ve bu işte fikir sahibi olmanız en temel etkendir.

Ajans kurma maliyeti yaklaşık olarak 20-25 bin kadarlık bir bütçe ile karşılanabilir. Kuracağınız firmanın tüzel mi yoksa şahıs mı olacağı tabii ki bu rakamı etkilemektedir. Sıfırdan bir başlangıç için 20000 TL yeterli olur. Reklam firmaları ile görüşme sağlayarak ajansınızı güçlendirebilir ve yeni kişileri ajansınıza çekebilirsiniz. Yapacağınız ilk işler aslında önünüzü görmenizi sağlar. Reklam ajansları ile aranızda iyi bir iletişim olursa kendi elemanlarını da sizin bünyenize katabilir ve çoğul bir çalışma ile cast ajansınızın reklamını çok iyi yapabilir ve sadece reklamdan bile ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Mankenlik ajansı açmak istiyorum düşünceniz varsa o halde öncelikle ajansı açacağınız yer ve kurumsal kimliğiniz ön planda tutulacaktır. Maliyet göstergeniz net ise ve siz kararlıysanız ve kaliteli bir ajans açmak istiyorsanız o halde bir miktar parayı da reklama harcamanız gerekecektir. Reklam çalışmaları ile cast ajansınızı öncelikle çok iyi bir biçimde tanıtarak yeni mankenleri ajansınıza alabilir ve iş tekliflerinde bulunabilirsiniz. Ajansınızın reklamı iyi olduğunda teklifler size zaten otomatik olarak gelecektir. Siz teklifleri değerlendirirken aynı zamanda yeni kişiler yani yeni oyuncular ve mankenleri cast ajansınıza kayıt yapmanız gerekir. Fotoğraf çekimleri, eğitim ücretleri gibi birtakım ücretleri zaten ajansınıza kayıt olmak isteyen kişilerden de alıyor olacaksınız. Özel eğitimler düzenleyerek oyunculuk eğitimi yürüyüş eğitimi diksiyon eğitimi gibi çeşitli eğitimleri bünyenizde vererek kaliteli manken ve kaliteli oyuncu yetiştirebilir ve bu işten gerçekten çok ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here